Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Turizm Konut Projesi, Freetown – Sierra Leone

Kullanım Amacı Turizm Konaklama Evleri
Yapı Modeli Prefabrik Panel Sistem
Yapı Adedi 3
Toplam Metraj 345m²
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Freetown, Sierra Leone
Şu anda 63 misafir bu projeyi inceliyor

Karmod Ev, Sierra Leone’de Turizm Konaklama Evi oldu

Yeni nesil hazır evlerimizle Afrika genelinde konut projeleri gerçekleştirmeye devam ediyoruz. Karmod Ev, Batı Afrika’da aslanları ve sahip olduğu elmas madenleriyle ünlü Sierra Leone’de turizm sektörüne hazır konaklama evi olarak hizmet verecek.

Başkent Freetown’ın merkezinde ilk aşamada 3 adet örnek kurulum gerçekleştirdiğimiz evlere proje kapsamında ilerleyen dönemde yenileri eklenecek.

Yeni nesil prefabrik yapı sistemiyle teknolojik üretim hatlarında imal edilen Karmod Ev demonte özelliğiyle hem nakliyede hem de kurulumda önemli avantajlar sağlıyor. Uluslararası nakliye standartlarında kolayca sevk edilen Karmod Ev cıvatalı ve geçmeli sistemin kazandırdığı montaj kolaylığıyla yerinde kısa sürede kullanıma hazır kurulum yapılıyor.

Karmod’un Freetown projesi için hazırladığı konutlarda ülke tropikal iklim kuşağı dikkate alınarak uygun proseste hazırlanarak üretim gerçekleştirildi. Proje kapsamında örnek kurulum için 3+1 planda 149 ve 98 metrekare ev modelleri kullanılarak üretim yapıldı.

Hazır Konseptli Prefabrik Evler Afrika Lokasyonuna Çok Uygun

Tüm malzemeleriyle modern fabrika tesislerinde ön üretim yapılarak demonte paket sistemle kurulum yerine sevk edilen hazır ev başka inşaat malzemelerine ihtiyaç duyulmadan kısa sürede kullanıma hazır kurulum yapılabiliyor. Bu avantaj özellikle inşaat malzemesi bulunmayan veya tedariki çok maliyetli olan Afrika ülkelerinde konut projeleri gerçekleştirmeyi oldukça kolaylaştırıyor. Prefabrik ev, kıtanın özellikle inşaat malzemesi tedarikinin güç veya maliyetli olduğu doğudan batıya çok sayıda ülkenin yer aldığı orta kesiminde konut ihtiyaçlarına çözüm getiriyor.

Yeni nesil sistemle hazır ev, fabrikada duvarları, kapı ve penceresi, çatı ve çatı örtüsü, elektrik ve su tesisat sistemleriyle malzemeleri, boya ve kaplama malzemeleri gibi tüm detaylarıyla kurulum sahasında başka malzemelere ihtiyaç duyulmayacak şekilde hazırlanıyor. Ülkeye göre kara veya deniz yolu konteyner taşımacılığı tercih edilerek lojistiği gerçekleştirilen hazır ev cıvata ve geçmeli birleşim alanlarından montajlanarak kısa sürede kurulum yapılabiliyor. Üstelik üretiminde israfın bulunmadığı prefabrik ev fiyatları açısından da çok cazip.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz