Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Salihli OSB Şantiye Yapıları

Kullanım Amacı Salihli OSB Sanayi Tesisi Şantiye Yapıları
Yapı Modeli Konteyner
Yapı Adedi 4 Blok (1 Adet 2 Katlı, 3 Adet Tek Katlı)
Toplam Metraj 820 m²
Proje Yılı 2024
Kullanılacak Bölge Salihli, Manisa, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 9 Gün
Şu anda 24 misafir bu projeyi inceliyor

Organize Sanayi Bölgelerinde (OSB) gerçekleştirdiğimiz şantiye yapı projelerini bir yenisini daha ekledik.

Salihli Organize Sanayi Bölgesi içerisinde inşa edilecek baharat, tıbbi ve aromatik yağlar üretimi yapacak firmanın fabrika tesisine şantiye yapıları kurduk. Şantiye yapılarının hazırlanmasında tüm dünyada hızlı kurulum ve konfor avantajıyla özellikle tercih edilen Karmod Yeni Nesil Konteyner modelimiz kullanıldı.

Yeni Nesil Konteynerin hızlı kurulum avantajı bu projede de öne çıkan özellikler arasında yer aldı. 4 bloktan oluşan şantiye yapılarının kurulumu sadece 9 iş günü gibi kısa bir zamanda tamamlanarak yapılarak teslim edildi.

Hızlı kurulumla birlikte Karmod yapılarına özgü üstünlükler bu projeye de yansıdı. Bu üstünlüklerin başında iklimlendirme ve ses yalıtım üstünlüğüyle ferah iç mekan sunumu bulunuyor. Karmod şantiye yapıları zorlu saha şartları göz önünde bulundurularak geliştirildi. Aşırı sıcak, aşırı soğuk, yağmur, kar, toz, çamur demeden zorlu sahada çalışan ve konaklayanlara zinde mekanlar hazırlıyoruz. Karmod yapılarının ergonomisini deneyimleyenler bu konforu unutamıyor. Şantiye personeli beyaz yaka veya mavi yaka hiç fark etmeksizin aynı konforu yaşıyor. Ofiste sakin bir çalışma ortamı bulurken yatakhanede tatlı bir uyku sonrası yeni güne zindelikle uyanıyor.

Salihli OSB’de 98 Kişilik Şantiye Yapı Projesi

Şantiye yapılarımız, Salihli OSB içerisinde inşa edilecek tesisin inşa aşamasında çalışacak beyaz ve mavi yaka personellerce kullanılacak. Şantiye yapı grubunun kapasitesi 98 kişi.

Ofis, Yatakhane, Yemekhane ve Depolama Alanı

Proje kapsamında hazırlanan şantiye yapı grubu içerinde ofis, yatakhane, yemekhane ve depolama binasının yer aldığı toplam dört blok bulunuyor. Proje için 3x7 ölçüsünde 32 adet konteyner ünitesi üretildi. Karmod’un Tuzla Orhanlı tesislerinde üretimi tamamlanan yapılar tırlarla şantiye sahasına sevk edildi. Ünitelerin bölgeye ulaştığı gün orada hazır bulunan Karmod kurulum ekibince şantiye yapılarının montajına başlandı. 9 iş gününde toplam 820 m2 şantiye projesi tamamlanarak kullanıma hazır hale getirildi.

416 m2 Yatakhane Binası

Yapı grubundaki binalardan ilki çift katlı konteyner yatakhane binası. Yatakhanenin her katında 6 adeti koğuş 2’si WC duş ünitesi olmak üzere 8 konteyner yer aldı. Yapı toplamında 12 koğuş ve her biri 7 kabinli 2’şer WC ve duş konteyneri yer aldı. Konteyner yatakhane binası koridorlarla birlikte 416 m2 büyüklüğe sahip.

278 m2 Şantiye Ofisi

Proje şantiye ofisi için 10 adet birleşimli konteyner ofis kullanıldı. 278 m2 kapalı alanda 8 adet çalışma odası, 1 adet WC alanı ile mutfak bölümü yer aldı.

63 m2 Yemekhane Binası

Şantiye yapı projesinin konteyner yemekhane binası 63 m2 büyüklükte. Yemekhane binası 3 adet birleşimli konteyner ünitesinin bir araya getirilmesiyle inşa edildi.

Salihli OSB fabrika şantiye gurubu içerisinde 63 m2’lik çok amaçlı bir depolama konteyner yapısı da bulunuyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz