Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bayburt Saklı Cennet Tatil Köyü Projesi

Kullanım Amacı Yazlık Devre mülk
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 16 Adet
Toplam Metraj 826 m²
Proje Yılı 2013
Kullanılacak Bölge Bayburt, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 58 Gün
Şu anda 63 misafir bu projeyi inceliyor

Şehir dışına göç veren illerimizin Belediye ve il özel idareleri projelerine güzel bir örnek oluşturacak Saklı Cennet Tatil Köyü projesini Bayburt’ta gerçekleştirdik. Bayburt Belediyesi’nin memleketinde evi olmayıpta doğup büyüdüğü mekanların özlemiyle tatil hayali kuran gurbetçi hemşerileri için öncü olduğu bu anlamlı projeyi Karmod olarak prefabrik yapı sistemiyle inşa ettik. İlk etabı 15 ailenin aynı anda prefabrik devre mülk konut kiralama modeliyle tatil yapabileceği şekilde hazırlanan yazlık hazır evler prefabrik yapı sisteminin verdiği avantajla iki aydan daha az bir sürede tamamlanarak hizmete alındı. Bayburt Belediyesi devre mülk projesini daha sonraki yıllarda devreye alınması planlanan yeni etaplarla daha fazla misafiri ağırlamayı hedefliyor.

 

Bayburt şehir merkezine sadece 2 km. mesafede bulunan Saklı Cennet Tatil köyü her biri 51 metrekare dayalı döşeli 15 adet devremülk tatil eviyle 2014 yılında bugüne misafirlerini ağırlıyor. Prefabrik devre mülk konutlara çocukluğu Bayburt’ta geçmiş ama işi nedeniyle para kazana bilme adına başka şehirlere veya yurt dışına çıkmış gurbetçiler yoğun ilgi gösteriyor. Bayburt Belediyesi’nce işletilen Saklı Cennet Tatil Köyü özellikle yılın Haziran – Kasım ayları dönemlerinde tam kapasite dolulukla hizmet veriyor.

Karmod yeni nesil prefabrik yapı teknolojisiyle 51 metrekare 1+1 hazır ev modeliyle inşa edilen tesiste bulunan her ev bir ailenin konforlu olarak konaklayabileceği şekilde hazırlandı. Hazır ev içerisinde iki ayrı odanın yanı sıra wc ve duş ünitesi bulunuyor.

 

Her birinin içi dayalı döşeli Bayburt prefabrik evlerde biri çift kişilik iki yatak, işlevsel kullanımda kanepe, koltuk, masa ve sandalye, televizyon, elektrik süpürgesi, buzdolabı, ocak, tava ve tencere gibi malzemelerin yer aldığı mutfak gereçleri kullanıma hazır bulunuyor. En az 3 günlük periyotlarla kiralanabilen devre mülk evlere İstanbul’da yaşayan gurbetçiler başta olmak üzere yurtiçinde birçok ilden Bayburtlularla Almanya, Fransa, Hollanda, Avusturya, Belçika gibi ülkelerde yaşayan Bayburtlu gurbetçiler yoğun ilgi gösteriyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz