Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sabancı Center için Kurşun Geçirmez Metropol Kabin

Kullanım Amacı Holding Merkezi Güvenlik Kabini
Yapı Modeli Metropol Kabin
Yapı Adedi 1 Adet 300x320
Toplam Metraj 9,6 m²
Proje Yılı 2013
Kullanılacak Bölge 4. Levent, Beşiktaş, İstanbul, Türkiye
Şu anda 37 misafir bu projeyi inceliyor

Yönetim Merkezlerinin Güvenlik Kabin Tercihi: Karmod Metropol

Karmod Ar-Ge çalışmalarıyla geliştirilen Metropol kabin yüksek güvenlik gerektiren önemli yönetim merkezlerince tercih ediliyor. Ülkemizin önde gelen Holdinglerinden Sabancı Holding’in merkez binası olan Sabancı Center’de Karmod metropol kurşun geçirmez kabin tercih edildi.

Yüksek Güvenlik İçin Kurşun Geçirmez Kabin

Modern mimari şehir estetiğine tam uyumlu tasarımıyla Karmod metropol önemli bir gelişimi daha içeriyor. Yüksek güvenlik için metropol modeli kurşun geçirmez sistemlerle donatılarak üretiliyor. Bu sayede yüksek güvenlik uygulaması gerektiren önemli iş merkezlerinde tercih ediliyor.

BR7 Sınıfı Güvenlik Karmod Metropol’de

Lüks konsept güvenlik kabininde estetiğiyle öne çıkan Karmod Metropol BR7 sınıfı kurşun geçirmez üstünlükleriyle tam güvenlik kazanıyor. BR7 sınıfı kurşun geçirmezlik özelliği uzun namlulu silahlarla atılan zırh delici mermilere karşı güvenlik duvarı oluşturur. Aynı zamanda le bombası gibi patlayıcı maddelere karşı da güvenlik sağlar.

Kurşun geçirmez zırhlı Metropol kabin Karmod uzmanlığı ile tam donanımlı olarak zırh delici mermilere karşı güvenlik sağlamaktadır. Kurşun geçirmez kabin modellerinin tamamı duvardan pencereye, kapıdan çatıya kadar BR7 sınıfı zırh delici mermilere karşı tam korumalı üretilmektedir. Güvenlik kabininin üç yanında yer alan pencereler BR7 sınıfı sertifikasyonlu özel camlardan kullanılarak üretilmektedir. Aynı şekilde özel kapı üzerinde yer alan gözetleme camı da BR7 sınıfındadır. Kabinin kapı ve duvarlarında BR7 zırh delici mermiye karşı tam koruma sağlayan özel kalınlıkta çelik levhalar kullanılmaktadır. Güvenlik kabininin çatı sistemi de bu uygulama ile desteklenmektedir.

Üç yanda tam seyir imkanı sunan kurşun geçirmez zırhlı camlara emniyetli atış mazgalları yerleştirilmektedir. Otomatik kapanma sağlayan mazgallardan güvenlik personelinin olası saldırılara anında karşılık vermesi kolaylaştırılmıştır.

Güvenlik Kabininin Gözdesi Karmod Metropol

Karmod Metropol şehrin gözde mekanlarına yerleştirilmek için özel tasarlanmış güvenlik kabini modelidir. Konulduğu her yerde modern şehir mimarisiyle özdeşleşerek estetikle buluşturur, konulduğu mekana değer katar. Tek kişilik personel için 150x150 ve 300x300 aralığındaki ölçülerde üretilir. 300x700 ebatına kadar üretim yapılabilir. Daha büyük güvenlik ofisleri için 300x700 ünitelerin birleşimiyle daha büyük ve katlı yapılar inşa edilebilir.

Kurşun Geçirmez Zırhlı Kabin Nasıl Üretilir?

Kullanılacağı ortamın fiziki özelliği ile görev alacak personel sayısı kurşun geçirmez güvenlik kabinlerinin tasarımında temel etkendir. Müşterinin talebini tam karşılayacak tasarım Karmod teknik ofisince hazırlanır. Proje onayı sonrası üretime geçilir. Üretim tam kalite kontrol sisteminde ara testlerle gerçekleştirilir. Zırhlı kabinlerin üretiminde temel esas tam güvenlik beklentisinin karşılanmasıdır. Üretimi tamamlanan zırhlı güvenlik kabini vinç yardımıyla araca yüklenir. Yerine ulaştığında aynı şekilde vinçten indirilerek kullanıma hazır halede teslim edilir.

Sabancı Center Kurşun Geçirmez Zırhlı Kabin

Konulduğu mekandaki güvenlik personeline tam güvenli görev alanı sunan Sabancı Center zırhlı kabin 300x320 cm ebatlarında özel olarak üretilmiştir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz