Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Art Spor Tesisleri

Kullanım Amacı Art Spor Tesis Binası
Yapı Modeli Panel Sistem Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok, 2 Katlı
Toplam Metraj 494 m²
Proje Yılı 2018
Kullanılacak Bölge Ispartakule, Başakşehir, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 10 Gün
Şu anda 18 misafir bu projeyi inceliyor

494 m² Spor Tesisi Binası 10 Günde Teslim Edildi

Art Spor için inşa edilen tesis binası orta ölçekli spor işletmeleri ve kulüpler için güzel bir örnek oluşturdu. Karmod uzmanlığıyla projelendirilen tesis binasının proje onayı Aralık 2017 tarihinde tamamlandı. Modern hatlarda kaynaksız yeni nesil teknoloji kullanımıyla kısa zamanda üretilen bina Ocak 2018’de firmanın Başakşehir ilçesi Ispartakule’de bulunan tesislerine sevk edildi. 494 m2 büyüklükteki 2 katlı spor kulübü tesis binasının kurulumu aynı ay içerisinde 10 günde tamamlanarak teslim edildi.

Prefabrik spor tesisi kulüpler için güzel örnek oluşturdu

Prefabrik yapı sistemi kullanılarak inşa edilen spor tesis binası orta ölçekli spor kulüpleri için de güzel bir örnek oluşturdu. İki katlı prefabrik tesis binasında bir kulübün ihtiyacı olan alanlar en iyi planlamayla yer aldı. Parapetli çatı uygulamasıyla estetik açıdan en iyi görünüm kazandırılan binaya çift yönden giriş sağlanabiliyor. Ön cepheden girildiğinde 123 m2 büyüklükte genişçe bir salon yer alıyor. Bu kısım yüksek kotta bırakılarak tek katlı olarak projelendirildi. İçeri girişte yüksek kotun verdiği avantajla oldukça ferah bir ortam hazırlanmış. Bu bölüm tesis işletmesi tarafından kafeterya olarak kullanılıyor. Ön tarafa ergonomik oturma düzenine göre masalar yerleştirilmiş. Salonun bittiği arka alanda ise kantin bölümü düzenlenmiş. Burası içecekler başta olmak üzere diğer ürünlerle mini bir market havası veriyor. Aynı zamanda tost, sandviç ekmek ve çay satışı yapılan diğer yiyecekler arasında yer alıyor.

Yüksek kota salon binanın orta kısmında nihayetleniyor. Altı orta kısımdan arkaya girilerek soyunma odalarına geçiş sağlanıyor. Soyunma odaları ortadan uzunca bir koridorla sağlı sollu yerleştirilmiş. Toplam 12 oda ünitesinin yer aldığı bu alanın iki bölmesi WC alanlarına ayrılmış. Her tuvalette iki WC ünitesi yer almakta olup toplam ünite sayısı dört. Arka kısımda ise sağlı sollu 10 adet soyunma odası yer alıyor. Soyunma odalarının içerisinde duş kabini de bulunuyor. Soyunma dolapları bina arkasında son bulurken arka kısımdan da spor tesisine çıkan bir kapı yer alıyor.

Binanın üst katına ön iç kısımda yer alan kafeteryanın bitiminde yer alan bir merdivenden çıkılıyor. Üst katın kafeteryaya doğru olan bölümünde biri yönetici odası olmak üzere iki ayrı oda yer alıyor. Bu kısımda genişçe bir eğitim salonuna yer verildi. Küçük oda ise muhasebe odası olarak işlev görüyor.  Arka kısımda çok amaçlı kullanım için iki küçük oda daha bulunuyor. Bu katta ayrıca iki üniteli bir tuvalet bölmesi de plana dahil edilmiş.

Art Spor Tesisleri

Art Spor tesisleri, İstanbul’un Başakşehir ilçesi Ispartakule semtinde bulunuyor. Anonim şirket olarak kurulan firma spor tesisi işletmeciliğinde faaliyet gösteriyor. Halı saha hizmeti veren firmanın tesislerinde üç ayrı saha bulunuyor. Sahalar kış şartlarında da hizmet verebilmesi içi üst kısımları kapatılmış durumda. 

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz