Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ertuğrulgazi Orman İşletme Şefliği Binası

Kullanım Amacı İşletme Şefliği Yönetim Binaları ve Lojmanlar
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok (2 Katlı)
Toplam Metraj 531 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Söğüt, Bilecik, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 37 Gün
Şu anda 70 misafir bu projeyi inceliyor

İki Orman İşletme Şefliği Binası ve Lojmanlar Tek Çatı Altında

Bölgesel yönetim binası projelerinden olan bu projede iki ayrı işletmenin yönetim alanını ve lojmanları tek binada gerçekleştirdik. Proje ile birlikte Bilecik ilinin Söğüt ilçesinde bulunan Söğüt Orman İşletme Şefliği ve Ertuğrulgazi Orman İşletme Şefliği yeni binaların kavuşmuş oldu.

37 gün gibi kısa bir sürede tamamlanan işletme bina projesinde 4 adet lojmana da yer verildi. Proje kırsal bölgelerde yer alan orman işletme şeflikleri için güzel bir örnek teşkil etti.

Karmod uzmanlığının kullanım ergonomisine yansıdığı Söğüt Orman İşletme Şefliği binası iki katlı olarak projelendirildi. İşletme binasının toplam büyüklüğü 531 m². Binanın giriş zemin katı iki ayrı işletmenin şefliği olarak planlandı. Yönetim katına giriş ön cadde yönündeki bahçeden geçilerek ortadan sağlanıyor. 254 m² büyüklükteki bu bölümde 9 ayrı çalışma odası yer alıyor. Bölümlerde Söğüt ve Ertuğrul Orman İşletme Şeflerine ait 2 ayrı makam odası yer aldı. Her iki şeflik için 2’şer çalışma odası daha ayrılırken sistem odası ve mutfak ortak kullanıma göre planlandı.

İşletme binasının üst katı lojman alanına ayrıldı. Lojmanlara giriş bina arka bahçesinden geçilerek ortadan gerçekleştiriliyor. Üst katın toplam metrajı 277 m². Ortak merdivenden üst kata çıkıldığında 2+1 planda 4 ayrı lojman konumlandırıldı. Lojman konutların her biri 65 m² kullanım alanına sahip. Lojman konutlarda prefabrik yapı sisteminin avantajlarından yararlanıldı. Bilindiği üzere prefabrik binalar yalıtımlı duvar bloklarına sahip. Özel kalınlığı ve kolonsuz geçiş avantajlarıyla maksimum genişlikte kullanım alanlarına sahip.

Söğüt’te kısa zamanda tamamlanan projeyle iki ayrı orman işletme şefliği 2023 yılı başından itibaren yeni binalarında hizmet vermeye başladı. Aynı zamanda dört adet lojmanıyla birlikte.

Söğüt ve Ertuğrulgazi Orman İşletme Şeflikleri

Söğüt ve Ertuğrul Orman İşletme Şeflikleri, Söğüt ilçe merkezinde Karmod tarafından 37 günde inşa edilen Ertuğrulgazi Caddesi 30 numarada yer alan yeni binada hizmet vermektedir.

Söğüt ve Ertuğrul Orman İşletme Şeflikleri Bilecik Orman İşletme Müdürllüğü)ne bağlı olarak hizmet vermektedir. 1943 yılında kurulan Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü altında içerisinde Söğüt ve Ertuğrul Şefliklerinin de yer aldığı 17 ayrı Orman İşletme Şefliği faaliyet göstermektedir. Bilecik Orman İşletme Müdürlüğü, Orman Genel Müdürlüğü Bursa Orman Bölge Müdürlüğü’ne bağlı çalışmaktadır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz