Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi BURFAŞ Çamlık Kafe Osmangazi

Kullanım Amacı BURFAŞ Emek Çamlık Kafe
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 91 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Bursa, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 13 Gün
Şu anda 89 misafir bu projeyi inceliyor

BURFAŞ Emek Çamlık Park Kafe

BURFAŞ Emek Çamlık Kafe, Karmod tarafından inşa edilen yeni binada hizmet vermeye başladı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Osmangazi İlçesi Emek Mahallesi’nde yer alan Çamlık Parkı bakıma alınarak yenilenmişti. Yürüme yolları, mesire alanı gibi düzenlemelerle birlikte Çamlık Parkı içerisinde bir yenilik daha yaşandı. Park içerisinde sosyal tesis işletmeciliğinin markalarından Bursa Büyükşehir Belediyesi iştiraki BURFAŞ tarafından bir kafe açıldı. Emek Çamlık Kafe adıyla işletmeye alınan kafe park ziyaretçilerine hizmet vermeye başladı.

Prefabrik Kafe 13 Günde Tamamlandı

Emek Çamlık Kafe binasının inşası parkın bakıma alındığı Haziran 2022’d tamamlandı. Bursa Büyükşehir Belediyesi uzun yıllardır Emek Mahallesinde bulunan Çamlık Parkını Mayıs – Haziran 2022 tarihinde yeniden düzenleme amacıyla bakıma aldı. Yeniden düzenlemeyle bakıma alınan Park mesire alanları, yürüme yollarıyla tamamen yenilendi. Bu süreçte park içerisine bir kafenin yapılması da plana dahil edildi. BURFAŞ tarafından işletmeye açılan kafe binasının projelendirilmesi ve inşası Karmod firmamızca tamamlandı. 13 gün gibi kısa bir sürede prefabrik yapı sistemiyle inşa edilen Emek Çamlık Kafe binası Haziran 2022 tarihinde parkta yapılan genel bakım sonrası hizmete açıldı.

Emek Çamlık Park Kafe Parka Değer Kattı

91 m2 büyüklükteki kafe binası Emek Çamlık Parkının yeni yüzüne yaraşır bir tasarımda projelendirilerek inşa edildi. BURFAŞ tarafından işletilmen kafe içerisinde çay, meşrubat çeşitleri, tost ve soğuk sandviç çeşitleri gibi ürünlerin satışı gerçekleştiriliyor. Genişçe bir salonunun yer aldığı kafe binasının dış ön bölümünde açık alan kafe oturma alanı da yer alıyor.

Kafe binasının arka bölümü mutfak alanı olarak ayrıldı. Salona prefabrik yapı sisteminin verdiği avantaj genişlik olarak yansıdı. Duvar blokları arasında gizlenen taşıyıcı çelik direkler iç mekan genişliğine büyük katkı sağladı. Arka sağ bölümde bay bayan tuvaletle birlikte engelli WC bölümü yer alıyor. Binanın üst kısmına tasarımı güzelleştirme adına özel parapet uygulaması gerçekleştirildi.

BURFAŞ Hakkında

BURFAŞ 1992 yılında Bursa Büyükşehir Belediyesi iktisadi teşekkülü olarak kurulmuştur. İlk kuruluşu fuar organizasyonları yapmak üzere şekillenen BURFAŞ fuarcılık bölümünün özelleştirilmesi sonrası Bursa’da park ve bahçelerin işletmeciliğini yapmaya başlamıştır.

1993 yılında açtığı ofset tesisleriyle bünyesine matbaacılığı da eklemiştir. Hizmet alanının sürekli çeşitlendiren BURFAŞ 1998 yılında Hayvanat Bahçesi’ndeki hayvan ve barınak bakımını üstlenmiştir. 1999 - 2012 yılları arasında Havuzlupark’ı hizmet alanına katmıştır. Günümüzde park ve bahçelerle birlikte Hayvanat Bahçesi, Kent Müzesi, Kültürpark bilet satışı ve gişe kontrol hizmetleri ile Kent Hali BUFAŞ tarafından işletilmektedir.

BURFAŞ 2000 yılında Büyükşehir Belediyesi’nin sosyal, sanatsal ve sportif faaliyetleri hayata geçirme kararıyla bu alanları da faaliyetlerine dahil etmiştir.

BURFAŞ Emek Çamlık Kafe’nin Hikayesi

BURFAŞ alınan kararla 2009 yılıyla birlikte sosyal tesis işletmeciliğinde yeni bir ivme başlatmış ve yükselişe geçmiştir. İlk etapta Bursa Büyükşehir Belediyesi’nce tahsis edilen 19 noktada sosyal tesis binası, restoran ve kafenin işletmesine başlamıştır. Bu kapsamda 2022 yılında BURFAŞ tarafından Emek Parkı içerisinde Emek Çamlık Kafe hizmete alınmıştır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz