Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Özbekistan Taşkent Toplu Konut Şantiye Projesi

Kullanım Amacı Toplu Konut Şantiye Ofisi
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 8 Adet
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Taşkent, Özbekistan
Şu anda 53 misafir bu projeyi inceliyor

Yeni Nesil Konteyner Taşkent City Gardens Residence Toplu Konut Projesinde

Karmod Yeni Nesil Konteyner, Özbekistan’ın en iddialı prestijli marka konut projelerinden Taşkent City Gardens Residence projesinde şantiye ofis binası olarak tercih edildi.

Proje Ofislerine En İyi Çözüm Konteyner Ofis

Yapı kalitesi, iyi yalıtım, konfor gibi üstünlüklerinin yanı sıra hızlı kuruluma sahip Konteyner Ofis binaları marka konut proje ofisleri için en iyi yapı çözümü. Taşkent City konut projesi için hazırladığımız 140 m2 büyüklükteki iki katlı konteyner ofis binasını 4 günde tamamlayarak kullanıma hazır teslim ettik.

140 m2 ofis binası için toplam 8 adet demonte konteyner ünitesi kullanıldı. Projede 230x595 cm flatpack ünitelerinin birleşim alanlarına ilave olarak 28 m2 geçiş koridoru planlandı. Karmod Yeni Nesil Konteyner teknolojisi ile demonte (flatpack) olarak İstanbul’da bulunan modern tesislerde ön üretimi gerçekleştirilen yapılar karayolu nakliye standartlarında kurulum yerine ulaştırıldı.

Konteyner ofis binası bölge ekiplerimizce Taşkent City Gardens Residence toplu konut projesi sahasında belirlenen alanda kuruluma başlandı. Kaynaksız vidalı ve geçmeli yeni nesil üretim sisteminin verdiği kolaylıkla kısa sürede kurulum yapılan ofis binası toplu konut projesinde görev alanlarca kullanılmaya başlandı.

Şantiyeler İçin Tam Güvenli Konteyner Ofis

Yeni nesil konteyner yapıların özel projelendirilmiş elektrik tesisat sistemiyle şantiyelerde en çok karşılanan elektrik kaynaklı yangınların önünü geçilmiştir. Karmod yapılarında kablo bağlantıları özel klemensler yardımıyla yapılmakta olup bant gibi sorunlu uygulamalara yer verilmez. Sigorta panosunda yer alan sigortalar ISO belge standartlarında tam amper değerlerine sahip olup hazır konteyner ofis binalarımızda risklere yer bırakılmamıştır.

Taşkent City konut projesi, 89 bin 500 m2 büyüklükte alanda gerçekleştirilmekte olup projede bin 139 konut ve 52 ticari dükkan bulunmaktadır. Konutlarda 2, 3, 4 odalı ve penthouse daire seçenekleri bulunuyor. Bin 500 araçlık kapalı otopark, göletler, spor alanları, yürüyüş yolları, yeşil alan ve peyzaj alanları konut projesinin öne çıkan donatıları arasında yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz