Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod Bursa’ya Prefabrik Anaokul Kazandırdı

Kullanım Amacı 34 farklı nokta saha ofisleri
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1
Toplam Metraj 113 m²
Proje Yılı 2013
Kullanılacak Bölge Bursa, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 6 Gün
Şu anda 97 misafir bu projeyi inceliyor

Ergonomisi, fonksiyonel kullanımda alanları, kalitesi ve en önemlisi hızlı kurulumuyla Karmod prefabrik yapılar eğitim kurumlarında tercih görmeyi sürdürüyor. Milli Eğitim Bakanlığı Okul Öncesi Genel Müdürlüğü'ne bağlı olarak Bursa’nın Osmangazi ilçesinde minik yavrulara yönelik hizmet veren Mürüvvet Baş Anaokulu için prefabrik konferans ve toplantı salonu inşa ettik.

Okul bahçesi içerisine inşa edilen prefabrik konferans salonu Anaokulu öğrencilerine yönelik yapılacak toplu etkinlikler için toplantı salonu olarak kullanılacak. Mürüvvet Baş Anaokulu Prefabrik ek okul binasında, okulda eğitim gören minik kalplerin coşkuyla dolu iç dünyalarından yansıyan eğlenceli etkinlik ve müsamere sunumları buradan büyük misafirlere sevinç olarak yansıyacak.

Derslik açığına en hızlı çözüm Prefabrik Okul Binaları

Yenilikçi teknolojilerle prefabrik yapı sistemiyle ürettiğimiz binalar derslik açığının kısa sürede giderilmesine en hızlı çözüm sunuyor. Uzun ömürlü, yüksek izolasyonlu, güvenli prefabrik okul yapılarımızla onlarca dersliği içeren eğitim binası projelerini günler içerisinde tamamlayarak eğitimin hizmetine kazandırıyoruz. Bu projede olduğu gibi. Anaokulunun ihtiyacı olan çok amaçlı salonun içerisinde bulunduğu 113 m2 eğitim binası sadece 6 günde teslim edildi.

Türkiye’nin son Deprem Yönetmeliği’ne göre inşa edilen ilk Çelik Okulu olan İstanbul Suntangazi ilçesindeki Nadide Ahmet Tütüncüoğlu İlk ve Ortaokul Binasını 72 gün gibi kısa sürede tamamlamıştık. Yüksek yapı güvenliğindeki bin 960 m2 toplam büyüklüğe sahip çelik okul binasında 19 derslik yer alıyor. Bitlis genelindeki 10 ayrı köy okulu, Gümüşhane Lisesi ve Anadolu İmam Hatip Lisesi ek hizmet binaları da yine prefabrik yapı modeliyle inşa ettiğimiz okullar arasında. Bir diğer yapı modelimiz olana yeni nesil konteyner modeliyle kısa sürede inşa ettiğimiz okul binaları arasında Fransa’da tam teşekküllü dört ayrı okul, Malta’da üç farklı okul binası, Libya genelinde 88 adet mobil okul bina projesi, Nijerya’da UNICEF için hazırladığımız mobil okul projelerini sayabiliriz.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz