Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Numan Kaleli Ofis Binası

Kullanım Amacı Yönetim Ofis Binası (Numan Kaleli A.Ş.)
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 245 m²
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Nilüfer, Bursa, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 12 Gün
Şu anda 56 misafir bu projeyi inceliyor

Yapı Malzemelerinde Bursa’nın Lider Markasına Ofis Binası

Bursa’nın yapı malzemeleri sektöründeki marka ismi Numan Kaleli A.Ş. için yönetim ofis binası inşa ettik. Firmanın Nilüfer ilçesinde bulunan merkez adresinde inşa edilen prefabrik ofis binası yönetim ofisi olarak kullanıma alındı. Yönetim ofis binasında çalışma odalarından toplantı salonuna, sistem odasından mutfağa ofis için gerekli her bölme planlandı.

Özel Prefabrik Ofiste Fugalı Taş Desen Uygulaması

Numan Kaleli firması için Karmod uzmanlığıyla projelendirilip üretilen ofis binası 245 m2 büyüklüğe sahip. Prefabrik ofis binasının dış cephesine özel uygulamalar arasında yer alan fugalı taş desen kaplaması yapıldı. Fuga uygulaması standart yalıtımlı duvar panellerinin üzerine dıştan ekstra kaplanıyor. Bu uygulama ile iki önemli avantaj sağlanıyor. Birincisi binanın dıştan estetik görünümü diğeri ise ekstra yalıtım kazancı. Isı yalıtımı yüksek prefabrik binalar fuga kaplamasıyla birlikte izolasyon mükemmel seviyeye yükseliyor. Yönetim ofisinin pencerelerinde antrasit renk doğramalar kullanılarak uyumlu dış boya seçimi ile estetik bütünlendi.

Yönetim Binaları İçin En İyi Konfor Prefabrik Ofiste

Prefabrik ofis yapı güvenliği, uzun ömür, hızlı üretim ve kurulum üstünlüğünün yanı sıra kullanım ergonomisiyle de öne çıkıyor. Klasik betonarme yapılardaki uzun süren inşa süreçleri ve mekanı daraltarak kullanım ergonomisini kısıtlayan kolon uygulamaları prefabrik yapılarda geride kalıyor. Prefabrik yapı sisteminde özel panel duvarlar kullanılıyor ve çok az yer kaplıyor. Taşıyıcı çelikler duvar panelleri arasında gizlenerek klasik betonarmedeki kalın kolonların daraltmalarını ortadan kaldırıyor. Yüksek yapı güvenliğindeki taşıyıcı ve duvar sistemi prefabrik binaların içine maksimum genişlikte konfor olarak yansıyor.

Prefabrik yapıların ferah iç mekan konforu Numan Kaleli ofis binasına da yansıdı. 245 m2 prefabrik ofisin içerisine dar cepheden giriş sağlanıyor. Ana giriş kapısında çelik donanımlı cam kapı tercih edildi. Ofis içerisine girildiğinde çalışma alanları sağlı sollu sıralanmış bulunuyor. Koridorda ilerlendiğinde ortada bir cam kapı daha yer alıyor. Ofisin en uç kısmında yönetici odası bulunuyor. Hemen yanında toplantı salonuna yer verildi. Muhasebe ve finans, İK gibi çalışma odaları ofis içerisinde yer alan bölümler arasında. Mutfakla beraber bay ve bayan tuvalet ofis içerisinde yer aldı.

Numan Kaleli A.Ş.

1972 yılından bugüne köklü geçmişe sahip Numan Kaleli A.Ş.’nin merkezi Bursa’nın Nilüfer ilçesinde İzmir Yolu üzerinde bulunuyor. Yapı malzemeleri sektöründe Bursa’nın lider markası Numan Kaleli seramik, banyo ve mutfak dolaplarıyla aksesuarları, parke, kapı gibi çok sayıda yerli ve yabancı markanın distribütörlüğünü gerçekleştiriyor. Firmanın Viena Mutfak, Viesta Banyo gibi markaları bulunuyor. Firma Bursa ile birlikte Eskişehir, İstanbul Başakşehir’de MASKO ve Pendik’te 4 ayrı satış mağazasıyla hizmet veriyor. “Yenilikçi Hizmet” sloganıyla faaliyet yürüten firmanın Yönetim Kurulu Başkanlığını Cem Kaleli yürütüyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz