Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

NEXTOPIA Prefabrik Şantiye ve Ofis

Kullanım Amacı Toplu Konut Projesi Şantiye Yapıları ve Ofis (Sertepe Grup)
Yapı Modeli Panel Sistem Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 3 Blok (2 Katlı ve Tek Katlı)
Toplam Metraj 916 m² (474 + 196 + 246)
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Nilüfer, Bursa, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 25 Gün
Şu anda 64 misafir bu projeyi inceliyor

’Bursa’da yaşam tarzı Karmod Prefabrik Yapı farkıyla değişiyor’

’Bursa’da yaşam tarzı değişiyor’ sloganıyla Bursa’da devam eden NEXTOPIA Balkan projesi Karmod prefabrik şantiye yapılarıyla yükseliyor. Konut projesi Nilüfer ilçesinde Balkan Mahallesinde Bursa’nın önde gelen gruplarından Sertepe güvencesiyle inşa ediliyor. Nextopia Balkan proje için hazırladığımız üç ayrı binanın kurulumunu 25 gün gibi kısa bir zamanda tamamlayarak teslim ettik. Proje kapsamında üretilip yerinde Karmod uzmanlarınca kurulum yapılan binaların toplam metrajı 916 m2. Binalar arasında 474 m2 toplam büyüklükte iki katlı prefabrik yatakhane binası, 196 m2 büyüklükte yemekhane binası ile 246 m2 büyüklükte proje ofis binası yer alıyor.

96 kişi kapasiteli prefabrik yemekhanede ev konforu

Nextopia Balkan yatakhane binası iki katlı dubleks planda projelendirildi. Her katta odalara varana kadar Karmod prefabrik yapı konforunu yansıtıyor. Karmod prefabrik şantiye yapılarının temel karakteristik özelliğini konaklayan herkese ev konforunu yaşatması oluşturuyor. İki katlı yatakhane binasına her iki yönden giriş sağlanıyor. Bunun temel nedeni şantiye yoğun kullanımında yatakhane binasına en iyi ergonomiyi yaşatmak. Girişler koridora açılan bu kapılardan yapılıyor. Koridor boyunca odalar sağlı sollu yerleştirilmiş durumda. Her katta toplam 12 yatakhane odası bulunurken iki katta 24 oda yer alıyor. Prefabrik yatakhane binasında aynı anda 96 kişi konaklayabiliyor. Planda her katta üç adet duş ve üç adet tuvalet kabinine de yer verildi. Oda içi donanımlar başta olmak üzere yatakhane binasının projesi uluslararası iş ve işçi sağlığı güvenliği standartlarına göre hazırlandı.

Prefabrik yemekhanede dinlenme zamanı

Karmod uzmanlığıyla Nextopia Balkan şantiye projesi kapsamında üretilip inşa edilen yapılardan biri de prefabrik yemekhane binası. Aynı anda 70 personelin yemek yiyebildiği 196 m2 büyüklükteki yemekhane kullanım ergonomisiyle öne çıkıyor. Yemekhane binasının giriş kapısı genişçe ve ferah yemek salonuna açılıyor. Sağ kısımda yemek pişirme alanı ve dağıtım bankosu yer alıyor. Yemek pişirme alanının sağ kısmı kilere ayrılmış durumda. Bu bölümde el yıkama lavabolarına da yer verildi. Yemekhane personelinin kullanımı için tuvalet ünitesi de yer alıyor.

Kullanım ergonomisindeki ferah salonuyla öne çıkan prefabrik yemekhane binası işçiler için yemek yeme anını dinlenme zamanına dönüştürüyor. Ferah ve geniş iç ortam, en iyi aydınlık, yüksek yalıtımla yaz kış kullanımında iklimlendirme kolaylığı yemek yiyen herkese konforu yaşatıyor.

Nextopi Balkan Projesine Özel Ofis

Nextopi projesinin kalbi 246 m2 prefabrik ofis binasında atıyor. Projenin inşa süreçlerindeki tüm aşamalar buradan yönetiliyor. Ofis binasına ön dar cepheden giriş yapılıyor. Odalar koridor boyunca sağlı sollu sıralanmış durumda. Nextopia projesi prefabrik şantiye ofisinde 1’i toplantı amaçlı olmak üzere toplam 9 ayrı oda bulunuyor. Ofiste mutfak alanı ile bay bayan WC diğer bölümler arasında. Büyük toplantı odasının bir bölümü proje yöneticisi tarafından kullanılıyor. Şantiye şefi odası ofisin girişinde yer alıyor. Diğer odalar iş güvenliği uzmanı, yapı denetim yetkilisi, şantiye mühendislerince kullanılıyor.

Nextopia Balkan Toplu Konut Projesi

Bursa merkez Nilüfer ilçesinin Balkan Mahallesinde gerçekleştirilen Nextopia Balkan toplu konut projesi kapsamında 145 lüks konutun üretimi gerçekleştiriliyor. ’Bursa’da yaşam tarzı değişiyor’ sloganıyla yola çıkan projede 1+1, 3+1 ve 4+1 konut planlarıyla villa konseptinde binalar yer alıyor. Proje sosyal donatı alanlarıyla öne çıkıyor. Süs Havuzları, Yürüyüş ve Bisiklet Yolları, Spor Sahaları, Tenis Kortları, Çocuk ve Yetişkin Yüzme, Havuzları, Açık Çarşı, Yeme İçme Mekanları, Özel Dinlenme Alanları, Çocuk Oyun parkları, Elektrikli araç şarj istasyonu ila Kapalı Otopark projenin sosyal donatıları arasında.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz