Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Monumento Kartal Proje Yönetim Ofisi

Kullanım Amacı Proje Lansman ve Satış Ofisi
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1
Toplam Metraj 135m²
Proje Yılı 2012
Kullanılacak Bölge İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 7 Gün
Şu anda 72 misafir bu projeyi inceliyor

İstanbul Anadolu Yakasının ticari ofis konseptinde prestij projelerinden Monumento Kartal projesinin lansman ve satış ofisinde tercihi Karmod oldu. Prefabrik yapı modeliyle inşa edilen ofis aynı zamanda proje yönetim ofisi olarak da kullanılacak. 135 m2 büyüklüğe sahip prefabrik satış ofisinde proje tanıtım ve kabul salonu, çalışma odaları, toplantı odası vb. üniteler yer alıyor.

Panel sistem prefabrik ve çelik yapı sistemiyle teknolojik hızlı üretim ve kısa sürede kurulum avantajlarımızla prefabrik ofis yapılarımız çok sayıda marka konut projesinin lansman ve satış ofisi ihtiyacında tercihi oluyor. Sinpaş Bosphorus City, Sinpaş İş Modern, Marmara Kule, Kiptaş, Safi Espadon, TAM Pendik, Tuzla Ahenk gibi konut projelerine ofis yapıları inşa ettik.

Çelik sistem hazır ofislerimiz hızlı kurulumuyla marka konut projelerinin henüz başlangıcında projeleri lüks bir alanda tanıtabilecekleri lüks ofis çözümü sunuyor. Çelik yapı sistemiyle inşa edilen ofislerde istenilen kot yüksekliklerinde yapılar hazırlanabiliyor. Bu yapılarda yüksek kotta genişçe bir ana salonla beraber arka kısımlarda çalışma ofisleri yer alıyor.

Kartal Esentepe'de yapımı Kuzeyyıldızı Gayrimenkul A.Ş. tarafından gerçekleştirilen Monumento projesi için hazırladığımız prefabrik ofis binasının ilk girişinde misafirleri karşılayan genişçe bir salon yer alıyor. Bu salonda Monumento projesinin tamamını gösteren şık bir maket camekan içerisine yerleştirilmiş durumda. Misafirler maket üzerinden ofis tercihlerini seçerek satın alma kararı veriyor. Lüks mobilyalarla döşenmiş bu salonda sehpalar üzerinde projeyi tanıtan kataloglar yerleştirilmiş. Cam bölmeli arka alanda sağlı ve sollu iki ayrı oda yer alıyor. Bunlardan biri satış temsilcisi tarafından kullanılırken diğeri toplantı odası olarak düzenlenmiş. Yine cam bölmeli arka oda proje yöneticisine ait. Mini bir mutfakla beraber bay ve bayan wc ofisteki diğer alanlar. 

5 bin 111 m2 arazi üzerine kurulu bulunan Kuzeyyıldızı Gayrimenkul Geliştirme ve İnşaat A.Ş.’nin yatırımlarından Monumento Kartal projesinde, 90 adet home ofis, 4 adeti ticari alan ve 42 adet rezidans tipi bağımsız bölüm yer alıyor. Projede satılabilir alanlarla beraber ortak alanların toplamı 28 bin 860 m2.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz