Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Modern Tarıma Çelik Hangarlar | Gürcistan

Kullanım Amacı Tarım Depolama ve Araç Hangarları
Yapı Modeli Ağır Çelik ve Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 4 Adet Hangar ve 1 Adet Konut
Toplam Metraj 782 m²
Proje Yılı 2021
Kullanılacak Bölge Zugdidi, Gürcistan
Tamamlanma Zamanı 18 Gün
Şu anda 50 misafir bu projeyi inceliyor

Modern Tarıma Özel Hangarlar

Gürcistan’ın batısında yer alan Zugdidi şehrinde modern yöntemlerle tarım yapan firmaya hangar yapıları kurduk. Zugdidi, verimli topraklara sahip olup tarihi Megrelya bölgesinde yer alıyor. Çhouşi ırmağının beslediği Odişi ovası kentin önemli tarım alanları arasında yer alıyor. Samegrelo prenslerinin kullandığı Dadianilerin sarayına da ev sahipliği yapan Zugdidi)de nadir bitkilerin bulunduğu botanik bahçesi de bulunuyor. Şehir tarım için son derece verimli arazilere sahip. Karmod uzmanlığıyla inşa edilen dört ayrı hangar bölgede endüstriyel tarımla uğraşan firma tarafından kullanılacak.

4 hangar ve 1 prefabrik evin kurulumu 18 günde tamamlandı

Tarımsal faaliyetler yapan firmanın talebi üzerine 4 adet hangar ile 1 adet prefabrik evin üretimi Karmod modern tesislerinde günler içerisinde tamamlandı. Üretim sonrası Tırlara yüklenen yapılar karayolu taşımacılığı ile Gürcistan’ın Zugdidi kentindeki proje sahasına sevk edildi. Sevkiyatın tamamlandığı zamanda sahada hazır edilen Karmod ekiplerince kurulum başladı. Proje kapsamında inşa edilen dört ayrı hangar binası ve 1 adet prefabrik evin kurulumu 18 gün gibi kısa bir zamanda tamamlandı.

6 Metre Yükseklikte Çelik Hangarlar

Projenin öne çıkan binaları hangar yapılarından oluşuyor. Ağır çelik yapı sistemiyle üretilen hangarların iki adeti 150 iki adeti de 200 m2 büyüklüğe sahip. Çelik hangarlar 6 metre kot yüksekliğiyle tarım araçlarının yapı içerisine rahat giriş çıkış yapmalarını ve manevralarını kolaylaştırıyor.

Çelik hangar yapılarının en önemli avantajı maksimum açıklıkta yüksek kot alanına sahip olmasıdır. Bu durum iç mekanın büyük tarım araçları dahil rahat bir şekilde kullanılmasına imkan sunmaktadır. Aynı zamanda çelik sistemle inşa edilen hangar yapıları hızlı kurulum avantajına da sahip. Toplam 700 m2 büyüklükteki dört ayrı hangar yapısının kurulumu 18 gün gibi bir zaman diliminde inşa edilebildi. Bu süreye bir adet prefabrik evin de kurulumu dahil.

Çelik hangarlardan üç adeti tarım ürünlerinin depolanmasında kullanılacak. Bir adet çelik hangar ise tarım araçlarının hem park hem de kademe bakım binası olarak değerlendirilecek.

Proje kapsamında kurulum yapılan binalardan biri de prefabrik konut. 2+1 planda projelendirilip inşa edilen prefabrik ev tarım alanında görevli personel tarafından kullanılacak. Ailesiyle barınma imkanı sunacak. Uzun ömür, yapı güvenliği ve en iyi yalıtım özellikleriyle üretilen Karmod prefabrik ev barınan herkese en iyi konforu yaşatıyor. Yaz veya kış fark etmeksizin iklimlendirme açısından en iyi konforla kullanılıyor. Karmod prefabrik ev aynı zamanda en geniş iç mekan avantajına sahip. Çok az yer kaplayan çelik taşıyıcı sistemler iç mekanda ferah ortamlara dönüşüyor. Evin her köşesi en iyi ergonomiyle kullanılabiliyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz