Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mimar Sinan’ın Eserinde Karmod Kabinleri Yer Alacak

  • Kullanım Amacı : Halk Ekmek Satış Büfe Kabinleri
  • Yapı Modeli : Metropol ve CTP Kabin Sistem
  • Yapı Adedi : 32 Adet
  • Toplam Metraj : 228m²
  • Proje Yılı : 2014
  • Kullanılacak Bölge : Kocaeli, Türkiye
  • Tamamlanma Zamanı : 17 Gün
Şu anda 94 misafir bu projeyi inceliyor

Belediyelerin Halk Ekmek Satış Büfe Kabinlerine getirdiğimiz çözümlerle vatandaşı satış noktalarında ucuz ekmekle bulundurmayı sürdürüyoruz. Bu kapsamda İstanbul Halk Ekmek A.Ş. için hazırladığımız ekmek büfe kabin satış noktaları projesine Gebze Belediyesi’yle bir yenisini daha ekledik.

Gebze Halk Ekmek’in ürettiği ekmeklerin satış noktaları için 2 adeti Metropol Kabin, 30 adeti polyester kabinden oluşan toplam 32 adet büfe kabinini kullanıma hazır üreterek ekmek satışı için Belediyece belirlenen farklı noktalara sevklerini tamamladık.

Karmod Metropol Tarihi Mekanda Yerini Aldı

Proje kapsamında üretilen büfe kabinlerden ikisinde tarihi dokuya uyumluluk açısından Karmod Metropol Kabin modeli tercih edildi. Bu kabinlerden biri Gebze’nin merkezinde yer alan Mimar Sinan’ın yadigarı 500 yıllık tarihi yapı Çoban Mustafa Paşa Camii’nin bulunduğu meydana yerleştirildi. Metropol kabin tercihiyle Gebze’nin önemli simgelerinden tarihi caminin görkemine uyum sağlandı. Şıklık ve estetiğinin yanı sıra yapı dayanımıyla da öne çıkan metropol kabinler şehirlerin merkezi meydanlarında özellikle tercih ediliyor. Biri meydanda diğeri de ona yakın lokasyonda yerini alan 3x3 mt ölçüsündeki Metropol kabinle Gebzeliler her gün taze ekmekle buluşuyor.

Gebze’nin farklı noktalarına 30 adet CTP teknolojili ekmek satış büfesi daha

Gebze Halk Ekmek satış büfeleri günlük 15 bin taze ekmeği Gebzelilerle buluşturuyor. Gebze Belediyesi Halk Ekmek satış noktaları kapsamında hazırladığımız diğer 30 adet kabin de 270x270 ölçüde büfe kabinlerden oluşuyor. Bu kabinlerin ön çıkan özelliği iki cephenin tamamen camla kaplı tasarımda projelendirilmiş olması. Sol cephede yer alan hareketli cam kapıdan ekmek kasalarının satış büfesi içerisine alınışı pratik hale getirildi. Büfede görev alan satış personeli de bu kapıdan yapı içerisine giriş sağlıyor. Büfe kabinin ön satış cephesi yine tamamen camlı sistem. Bu panelin orta kısmında ekmek satışını kolaylaştırmak için hareketli cam yerleştirildi. Diğer camlı alanlara içten raflar yerleştirilerek dışarından ekmek satın almak isteyenlerin ürünleri görerek seçim yapmaları planlandı.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz