Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Milas Bodrum Havalimanı Havaş Otobüs İletiş Ofisi

Kullanım Amacı RAMP Planlama Ofisi
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 2 Katlı 2 Blok, 12 Adet 230x595 cm, 2 Adet 230x230 cm Ünite
Toplam Metraj 168m²
Proje Yılı 2013
Kullanılacak Bölge Muğla, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 12 Gün
Şu anda 65 misafir bu projeyi inceliyor

Türkiye’de ve dünyada çok sayıda havaalanına yer hizmetleri sunan HAVAŞ’a, Milas Bodrum Havaalanındaki yer hizmetlerinde kullanılmak üzere prefabrik ofis binası inşasını tamamlayarak teslim ettik. 168 metrekare büyüklüğe sahip tek katlı yeni nesil prefabrik ofis binası RAMP planlama ofisi olarak hizmet verecek.

Yapımı lüks yönetim ofis binası konseptinde gerçekleştirilen RAMP ofisinin öne çıkan özelliği çatısında parapetli gizli çatı uygulamasının gerçekleştirilmiş olması. HAVAŞ Ofis binası içerisinde planlama odası ile beraber ekip sorumluları odaları, dinlenme salonu, arşiv odası, wc ve mutfak bulunuyor.

Havaalanı yer hizmetlerinde RAMP olarak adlandırılan uygulama kapsamında uçak karşılama ve park hizmetinden yükleme ve boşaltmaya, uçak kabin temizliğinden olumsuz hava koşullarında buzlanmayı önleyici tedbirlere, uçak ve terminal arası yolcu ve personel taşımacılığına kadar çok sayıda organizasyon yer alıyor. Ramp ofisleri havalimanı yer hizmetlerinin merkezi konumunda.

Prefabrik Ofis Havaalanı Lokal Hizmetlerinde En Çok Tercih Edilen Yapı Modeli

Kaynaksız yeni nesil yapı teknolojileri kullanılarak üretilen Prefabrik ofis havaalanı yer hizmetlerinde en çok tercih edilen yapı modelleri arasında yer alıyor. Çelik yapı sistemindeki cıvata somun kullanımı ve geçmeli uygulamalarla bu yenilikçi yapılar beton gibi ağır inşaat malzemelerine ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla kurulum yapılabiliyor. Genelde havaalanı içerisinde aprona yakın alanlarda projelendirilen ofisler limanda mevcut bulunan beton zemin üzerine sabitlenerek ekstra bir işleme gerek kalmadan doğrudan kurulum yapılabiliyor.

Hızlı kurulum ve bütçe avantajları da prefabrik ofis yapılarının tercihinde önemli etkenler arasında. Örneğin bu projedeki 168 m2 hazır ofis binası sadece 12 gün gibi bir zaman diliminde inşa edildi. Proje inşa süreci tamamlanır tamamlanmaz hemen kullanım için devreye alındı. Oysa ki klasik betonarme gibi yapı modellerinde bu hızda bir kurulum mümkün olmamakta hatta inşası aylar, yıllar alabilmektedir. 

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz