Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Karmod Prefabrik, Meksika’da altın madeni şantiye kampı kurdu

Kullanım Amacı İşçi Kamp Yerleşkesi
Yapı Modeli Prefabrik Tek Katlı
Yapı Adedi 3 Blok (Herbiri 3'er Katlı)
Toplam Metraj 820 m²
Proje Yılı 2018
Kullanılacak Bölge Mazapil/Meksika
Tamamlanma Zamanı 23 gün
Şu anda 66 misafir bu projeyi inceliyor

Meksika’da altın madenine prefabrik şantiye binaları kurduk

Kuzey Amerika ülkelerinden Meksika’da altın madeni çıkarma sahasına prefabrik şantiye binaları kurduk. Mazapil kentinde kurulan yapılar altın madeni çıkarmada görev alacak teknik personel ve şalışanlarca kullanılacak.

Karmod prefabrik yapı sistemi hızlı üretimi, yerinde kısa sürede hızlı kurulumu gibi çok sayıda avantaja sahip olup dünya genelinde gerçekleşen inşaat, enerji, madencilik gibi önemli projelerin prefabrik şantiye yapılarındaki ilk tercihleri arasında yer alıyor.

Karmod kalitesi kıta Amerikası’nda tanındıkça yapılarımıza olan ilgi de artıyor. Çelik sistem prefabrik yapı sistemiyle ABD, Panama, Venezüela, Peru, Meksika, Şili, Kolombiya, Guyana Karmod’un konuttan prefabrik şantiye yerleşkelerine proje gerçekleştirdiği ülkeler arasında yer alıyor.

Meksika’da tamamlanan altın madeni şantiye yapı grubunun inşası prefabrik yapı modeliyle gerçekleştirildi. Tek katlı şantiye binalarının tercih edildiği proje kapsamında 3 ayrı binanın kurulumu gerçekleştirildi. Bu binalardan 370 metrekare büyüklüğe sahip olan yapı prefabrik yatakhane olarak planlandı. 260 metrekare binamız da prefabrik yemekhane olarak hazırlandı. 190 metrekarelik diğer binamız ise prefabrik ofis binası olarak değerlendirilecek. Prefabrik ofis binasının bir bölümü laboratuvar olarak hizmet verecek.

Proje kapsamında ön üretimi gerçekleştirilen prefabrik yapı grubu deniz yolu konteyner taşımacılığı ile Meksika’daki limana oradan da karayolu taşımacılığı ile prefabrik şantiye yapılarının ullanılacağı maden sahasına ulaştırıldı. Maden sahasında hazır bulunan ekiplerimizce üç prefabrik binanın kurulumu 23 gün gibi kısa bir sürede gerçekleştirilerek kullanıma hazır hale getirildi.

Karmod olarak 1986 yılından bugüne prefabrik yapı sektöründeki uzmanlığmızla çok sayıda prefabrik şantiye bina projesini tamamladık. Prefabrik şantiye bina projelerini iş ve işçi sağlığı kriterlerine göre uluslararası yapı güvenliği standartlarında gerçekleştiriyoruz. Prefabrik şantiye grubunda üretimini yaptığımız bina çözümlerimiz arasında prefabrik yemekhane ve yatakhane binaları, prefabrik ofis binaları başta olmak üzere sağlık ve hastane yapıları, insan kaynakları ofisi hizmet binaları, laboratuvar binaları, eğitim ve toplantı salonları, özel depolar, ibadethaneler, çamaşırhane yapıları, kantin ve dinlenme alanları gibi çok sayıda bina yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz