Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Medlog Lojistik Ofis

Kullanım Amacı Depo Ofis Binaları
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 3 Blok (202+63+42)
Toplam Metraj 307m2 (52 Kişi)
Proje Yılı 2021
Kullanılacak Bölge Süleymanpaşa, Tekirdağ, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 12 Gün
Şu anda 24 misafir bu projeyi inceliyor

Türkiye’nin lojistik aktörüne ofis binaları kurduk

İstanbul merkezle birlikte 11 farklı ilde lojistik operasyonlar yürüten Medlog Lojistik ofis binalarında Karmod yeni nesil konteyner yapıları tercih etti. Karmod proje ofisinde hazırlanarak model tesislerde üretilen ofis yapıları firmanın Tekirdağ ili Süleymanpaşa ilçesi Kumbağ köyünde yer alan depolama alanında kurulumu gerçekleştirildi.

Proje kapsamında inşa edilen 3 blokluk ofis binalarında yeni nesil konteyner modeli kullanıldı. Ana bina iki katlı olarak projelendirildi. Toplam 202 m2 büyüklükteki bu binanın ikinci katında sahanlık uygulaması yapıldı. Zemin katta 84 m2 olan kullanım alanı bu katta sahanlıklar da ilave edilerek 118 m2 büyüklüğe ulaştı. Uygulanan sahanlık ofis çalışma alanına ekstra ferahlık kazandırırken ayrı bir seyir zevki de oluşturuldu. Ofis bloku için 4’ü alt katta 4 adeti de üst katta olmak üzere toplam 8 adet 3x7 konteyner ünitesi kullanıldı. Zemin katta iki ünitenin birleşimiyle genişçe bir çalışma salonu hazırlandı. Arka kısımda ise iki ayrı oda yer aldı. Üst katta ise diğer çalışma alanları bulunuyor. Üst kata dıştan bağımsız bir merdivenle çıkılıyor.

Sahada kurulumu yapılan diğer bina tek katlı olarak projelendirildi. 63 m2 büyüklükteki bu bina yemekhane olarak kullanıma sunuldu. Bu binanın inşasında 3 adet 3x7 mt. yeni nesil konteyner ünitesi kullanıldı. Fabrikada hazır üretilen üniteler yerinde Karmod montaj ekibince birleşimli sistemle kısa sürede kullanıma hazır hale getirildi.

Üçüncü bina ise 3x7 ünitelerin üst üste konulmasıyla inşa edildi. İki katlı bina personel yatakhanesi ve misafirhane olarak kullanılmaya başlandı. Bina toplam metrajı 42 m2.

 

Medlog Lojistik sektörünün önde gelen markaları arasında

Karmod’un ofis binalarını inşa ettiği Medlog Türk lojistik sektörünün önde gelen markaları arasında yer alıyor. Medlog Türkiye’de, İstanbul merkezli lojistik firması olarak hizmet veriyor. Firmanın lojistik operasyonları için Tekirdağ, Kocaeli, Bursa, İzmir, Mersin, İskenderun, Gaziantep, Eskişehir, Ankara, Samsun ve Trabzon illerinde depolama alanları yer alıyor. Firma kara, demir ve deniz yolu lojistik hizmetlerinde faaliyette bulunuyor. Medlog Lojistik yönetiminde 700 çekici ve 386 vagon da yer alıyor. Yüklemelerde kapıdan kapıya teslim hizmeti de bulunuyor.

MSC Türkiye olarak grubun 2015’de faaliyete geçen Medlog Gemicilik ve Ticaret A.Ş. günümüzde filosuna 6. gemiyi katmış durumda. Son hizmete giren gemi 2.908 TEU taşıma kapasitesi ile Türk Bayraklı en büyük konteyner gemisi oldu.

 

Karmod, Lojistik sektörünün ofis bina tercihi

Uzun ömürlü ve güvenli yapı sistemi, enerji tasarrufuyla kazandıran iklimlendirme kolaylığı ve hızlı kurulum avantajıyla Karmod yeni nesil konteyner lojistik sektörünün önde gelen markaların tercihi. Yeni nesil konteyner yapı güvenliği ve hızlı kurulum avantajıyla zamanla yarışan lojistik firmalarına hem bütçeden hem de zamandan kazandırıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz