Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Marmara Kule Ofisi

Kullanım Amacı Marmara Kule Konut ve Ticari Alan Projesi Satış Ofisi (Gizer Işık Grup)
Yapı Modeli Hafif Çelik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok (Tek Katlı)
Toplam Metraj 246 m²
Proje Yılı 2015
Kullanılacak Bölge Esentepe, Kartal, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 21 Gün
Şu anda 17 misafir bu projeyi inceliyor

İstanbul’un Marka Projelerin Ofis Tercihi

Modern mimari tasarım ayrıcalıklarının yanı sıra hızlı üretim ve kurulum avantajlarıyla Karmod çelik yapılar İstanbul’un marka projelerinin ofis tercihi. Karmod ofis ayrıcalıklarıyla İstanbul’da gerçekleştirilen marka projelerden biri de Marmara Kule. Konut ve ticari alan konseptlerinin bir arada sunulduğu proje Kartal’da ulaşım alternatifleriyle İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’nın çok yakınında.

Marmara Kule Proje Yönetimi ve Temelden Satış Bu Ofiste  

Marmara Kule projesinde çelik ofis binamızla yerimizi aldık. 246 m² çelik ofis binamız henüz ilk kazma vurulmadan projenin kullanımına hazır hale getirildi. Modern mimari konseptinin en güzel örnekliğinin yansıtıldığı çelik ofis binasının kurulumu 21 gün gibi kısa bir sürede tamamlandı. Bir tarafta proje yöneticisi ve şantiye şefi bu binada yerini alırken ön cepheye bakan salonda oluşturulan ofiste görevli ekip projenin satışına başladı.

Satış ve tanıtım ofisinin kurulumu proje sahasında E-5 (D-100) yan yoluna cepheli şekilde gerçekleştirildi. Ofisin ön kısmında gelen müşterilerin kolaylıkla park edebilecekleri bir alan bırakıldı. Ofise giriş yol cephesinden sağa ve sola otomatik açılan cam kapıdan verildi. Ortada yer alan kapıdan girildiğinde oldukça lüks bir satış ve tanıtım ofisi müşterileri karşıladı. Bu alanda ziyaretçileri üç ayrı satış temsilcisi karşıladı. Salonun sol ön kısmında Marmara Kule projesinin büyükçe bir maketi sergilendi. Bu maket sayesinde proje tanıtımı oldukça kolaylaştı. Giriş yönüne göre sağ kısımda mutfak yer aldı. Mutfak sırasında arkaya doğru bay ve bayan tuvalet alanları yer aldı. Aynı zamanda bu alandan ofisin arka kısmında yer alan yönetici odalarına geçiş verildi. Proje yöneticisi ve şantiye şefi bu alanda yer alan özel odalarında Marmara Kule inşa aşamalarını ve satışını yönetti. Bu alanda bir bölüm de toplantı salonu olarak ayrıldı.

Marmara Kule Projesi

Marmara Kule ticari alan ve konut bölümlerinin yer aldığı kapsamlı bir marka proje olarak İstanbul, Kartal ilçesi Esentepe Mahallesinde bulunuyor. Her yönden kara yolu bağlantılarıyla birlikte hava, deniz ve demir yolu ulaşım ağlarına yakınlığı Marmara Kule için çok önemli avantaj. D100 karayolu hemen önünden geçiyor. Kadıköy-Kartal Metro hattı yürüme dakikalarla sınırlı yürüme mesafesinde.

Marmara Kule projesi 38.270 m² toplam inşaat alanına sahip. Projede 51 adet 3+1 ve 195 adet 1+1 olmak üzere, home ofis veya ofis olarak kullanılabilen 167m² ile 72m² aralığında planlara sahip toplam 246 bağımsız bölümümüz bulunuyor. Marmara Kule projesine büyük değer katan iki adet 3 kata yayılmış ticari alan yer alıyor. Bu ticari alanların büyüklüğü 4000 m². Marmara Kule’nin Adalar tarafına bakan bölümünde, içinde sosyal tesisinde bulunduğu yaklaşık 2500 m²’lik 4 kata yayılmış bir ticari alan daha bulunuyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz