Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Modüler Okul, Zejtun – Malta Cumhuriyeti

Kullanım Amacı Okul
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 2 Katlı 2 Blok, 12 Adet 230x595 cm, 2 Adet 230x230 cm Ünite
Toplam Metraj 386 m²
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Zejtun, Malta Cumhuriyeti
Tamamlanma Zamanı 13 Gün
Şu anda 50 misafir bu projeyi inceliyor

Malta’da Modüler Okul Projesi

Karmod olarak Avrupa ülkelerinde okul yapıları üretmeye devam ediyoruz. Yeni Nesil Konteyner modelimizle Fransa’da 40 günde kurduğumuz Simone Veil okulundan sonra şimdi de bir okul projesine daha Malta’da imza attık. Akdenizde İtalya’nın güneyinde bir ada ülkesi olan Malta Cumhuriyeti’nin Zejtun şehrinde kurulumu gerçekleştirilen konteyner okul binası ile Claire Koleji için ek derslikler kazandırdık.

2 Bloktan oluşan her biri iki katlı 8 derslikli Claire Koleji konteyner okul binaları sadece 13 gün gibi kısa bir sürede teslim etme başarısı gösterdik. Okul projesinin yapımı Malta genelinde okul binaları yaptıran Malta Geleceğin Okulları Vakfı uhdesinde gerçekleştirildi. Yeni nesil konteyner modeliyle daha önce Fransa ve benzeri ülkelerde kurduğumuz prefabrik okul binalarından haberdar olan Vakıf, Karmod’la iletişime geçti. Dış Ticaret ekibimizce, Vakıf yönetiminden okulun ne amaçla kullanılacağı, öğrenci ve öğretmen kapasitesi ile ihtiyaç duyulan derslik sayısı gibi bilgiler alındı. Gelen talep bilgileri Teknik Ofisle beraber değerlendirilerek okulun projelendirileceği mevcut arsaya uygun iki bloktan oluşan iki ayrı yapı müşterimize önerilerek proje onayı alındı.

Onay aşaması sonrası modern tesislerde konteyner okul binasının ön üretimine geçildi. Üretim sonrası deniz yolu konteyner taşımacılığıyla bina birleşenleri Malta’ya gönderildi. Yapıların sahaya ulaştığı gün orada hazır edilen montaj ekibimiz proje doğrultusunda okul binalarının kurulumuna başladı. Karşılıklı iki ayrı konteyner okul binasının kurulumu 13 günde tamamlanarak kullanıma hazır teslim edildi. Yine başarılı bir organizasyon sonrası her biri 193 metrekareden oluşan toplam 386 metrekarelik 2 bloklu konteyner okulu daha tamamlamanın mutluluğunu yaşadık.

Yeni Nesil Konteyner modelimiz uzun ömürlü özelliği, yüksek ısı izolasyonu, hızlı kurulum gibi çok sayıda üstünlüğü ile Avrupa ülkelerinde kamu binalarına çözüm üretmeye devam edecek.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz