Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Mahmutbey Spor Kulübü Binası

Kullanım Amacı Mahmutbey Spor Kulübü Tesis Binası
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 450 m2
Proje Yılı 2017
Kullanılacak Bölge Bağcılar, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 28 Gün
Şu anda 99 misafir bu projeyi inceliyor

Mahmutbey Spor Kulübü Tesis Binası

Mahmutbey Stadı yerleşkesi içerisinde Mahmutbey Spor Kulübü için tesis binası inşa ettik. Prefabrik yapı modeliyle iki katlı olarak kurulumu yapılan bina 28 günde tamamlanarak hizmete sunuldu.

450 m² büyüklüğe sahip prefabrik spor kulübü binası 225 m² zemin üzerine inşa edildi. Zemin kat lokal, toplantı salonu ve tesis yönetim odası olarak planlandı. Üst kat yatakhane şeklinde planlanan yapının yine bu katında revir alanı da yer alıyor.

Zemin kat Mahmutbey Spor Kulübü’nün ana hizmet binası olarak kullanılıyor. Binanın üst katı yatakhane olarak planlandı. Üst katta futbol akademi öğrencileri için konaklama imkanı da sağlanıyor.

Tesis binasının hemen Mahmutbey Stadının yanı başında bulunması büyük avantaj. Spor hizmetleri inşa edilen prefabrik kulüp binasıyla çok daha işlevsel biçimde gerçekleştirilebiliyor. Stadı kullanan kulüp futbolcuları dinlenme zamanlarını kulüp lokalinde geçiriyor. Maksimum genişlikte ferah iç mekanıyla lokal alanı futbolculara konforlu dinlenme anları oluşturuyor.

Mahmutbey Futbol Akademide eğitim alan geleceğin profesyonelleri minik futbolcular konaklamada üst katta yer alan yatakhaneleri kullanıyor. Bir yandan futbol eğitimi alırken diğer yandan en iyi ergonomide konaklama imkanı buluyorlar.

Kulüp binasının zemin katı toplantı ve kongreler için de kullanılıyor. Mahmutbey Kulüp yönetimi toplantılarını bu mekanda gerçekleştiriyor.

Mahmutbey Spor Kulübü Hakkında

Resmi adı Mahmutbey Spor Kulübü Derneği olan kuruluş 12350 kulüp koduyla hizmet veriyor. Kulübün merkezi Mahmutbey Mahallesi Gazi Mustafa Kemal Caddesi No: 41/3 adresinde bulunuyor. Kulüp faaliyetlerini İstanbul Avrupa yakası 1. Amatör Lig’de sürdürüyor. Katıldığı kategoriler arasında Büyükler U13, U19, U15 ve U16 yer alıyor. Kulüp U19 kategorisinde ikinciliğe de sahip. Mahmutbey Kulübü maçlarında Bağcılar Belediyesi Mahmut Bey Stadını kullanıyor.

Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadı Hakkında

1500 seyirci kapasitesine sahip stadın zemini suni çimle kaplı bulunuyor. Stattaki oturma alanlarının tamamı koltuklu.

2012 tarihinde Bağcılar Belediyesi tarafından yenilenen Mahmutbey Stadyumu FIFA standardına kavuşturulmuştur. Çalışmalar sonrası yenilenen stat Bağcılar ilçesinde yer alan spor kulüplerinin kullanımına sunulmuştur. Saha ebatları yeni düzenlemeyle 62-92 ölçüsüne yükseltilen stada oyuncu giriş-çıkış tüneli de eklendi. Yenileme çalışmalarında mevcut koşu parkurları da yenilendi.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz