Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Senegal Maden Ocağı Şantiye Binası Tamamlandı

Kullanım Amacı Şantiye Yemekhane Binası
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Adet
Toplam Metraj 488m²
Proje Yılı 2012
Kullanılacak Bölge Dakar, Senegal
Tamamlanma Zamanı 19 Gün
Şu anda 73 misafir bu projeyi inceliyor

Batı Afrika’da Kuzey Atlas Okyanusu kıyısında yer alan Senegal’de maden işleme sahasına prefabrik yemekhane binası kurduk. Yemekhane binamız Dakar yakınında sahil şeridi civarında kum yığınlarını işleyerek titanyum dioksit ve zirkon madeni çıkaracak maden işletmesinin çalışanlarınca kullanılacak.

Uzun Ömürlü Sınıfta En Hızlı İnşa Edilebilen Model Prefabrik Yapı

Kaynaksız yeni nesil imalat teknikleri kullanımıyla cıvata somunlu ve geçmeli sisteme sahip prefabrik yapılar teknolojik hatlarda çok kısa sürelerde demonte olarak üretilebilmektedir. Ön üretimde duvar blokları, çelik sistem çatı makasları ve örtüleri, kapı ve pencereleri, projeye özel elektrik tesisatları ve aydınlatma armatürleri, sıhhi ve atık temiz su tesisat sistemleriyle armatürleri, lavabo gibi vitrifiye ürünlerine varana kadar yapıya ait tüm malzemeler gönderileceği yerde sadece montaj yapılacak şekilde hazırlanıyor.

Projenin yer aldığı şantiye sahasına demonte olarak kolaylıkla sevk edilen şantiye yapılarımız bölge ekiplerimizce diğer yapı modellerine göre en kısa sürede hızla montajlanarak kullanıma hazır hale getirilebilmektedir. Bu proje kapsamında inşa ettiğimiz 488 m2 büyüklüğe sahip prefabrik yemekhane binası 20 günü bulmadan kurulum yapılarak işçilerin kullanımına sunuldu.

Yemekhane binası 850 kişinin aynı anda yemek yiyebileceği şekilde genişçe bir yemek sunum salonuna sahip. Yemekhane zeminine uygulanan fayanslarla bina temizliği oldukça kolaylaştırılmış olup hijyen şartları da en iyi şekilde sağlanmış bulunuyor. Özel dolgulu izolasyonlu duvar panelleri ile bina yalıtımı en iyi düzeyde olup çift cam sistemine sahip PVC pencere kullanımıyla yalıtım ekstra artırılmıştır. Yemekhane binasının içerisinde kiler ve mutfak alanı da yer almakta. Mutfağı salona bağlayan kısımda yemek sunumu için hareketli camlarla salona açılan dağıtım bankoları yer almaktadır.

Yeni nesil sistemin kazandırdığı avantajlarla hızlı üretim ve kurulumla beraber şantiye yapı bütçe yükünü oldukça hafifleten prefabrik yapılarımızla dünyanın bir çok ülkesinde şantiye mobilizasyon projelerinin yapı tercihi olmaya devam ediyoruz.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz