Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Luxera Towers Şantiye Yapıları

Kullanım Amacı Şantiye Yemekhane Binası
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Adet İki Katlı
Toplam Metraj 196 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Bağcılar, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 10 Gün
Şu anda 86 misafir bu projeyi inceliyor

Luxera Towers Şantiye Yemekhane Binası

Bağcılar Basın Ekspres Yolu’nda gerçekleştirilen prestij projelerden "Luxera Towers" projesinin şantiye yapısında Karmod yemekhane binası tercih edildi. Prefabrik yapı sistemiyle inşa edilen yemekhane binası iki katlı planda 196 m2 büyüklüğe sahip.

Prefabrik Yemekhane Şantiyelerde Büyük Kolaylık

Üretim ve kurulum hızının yanı sıra kullanım ergonomisi üstünlüğüne sahip prefabrik yemekhane yapıları şantiyeler için büyük kolaylık. Kurulum için bina büyüklüğü kadar zemin betonu hazırlanması yeterli oluyor. Prefabrik yapıların üretimi modern fabrikalarda gerçekleştirildiğinden şantiye sahasında çok hızlı şekilde kurulabiliyor. Zorlu saha şartları veya mekanın dar oluşu kuruluma engel oluşturmuyor.

Ferah Yemek Salonu Ergonomisi

Luxera Towers şantiye yemekhane binasının her katında 98 m2 yemek salonu bulunuyor. Her iki katta aynı anda 96 şantiye personeli yemek yiyebiliyor. Prefabrik yapı modelinin ferah iç mekan sunumu yemek salonu ergonomisine de yansıyor.

Diğer yapı sistemlerindeki iç ortamı daraltan uygulamalar prefabrik yapı sisteminde yer almıyor. Bina içi kullananlara en geniş ve ferah ortam hazırlıyor. En iyi ergonomideki yemekhane binaları prefabrik yapı sistemi ile günler içerisinde hazırlanıyor. Prefabrik yemekhane ergonomisiyle şantiye çalışanlarına konforlu iç ortam sunarken yatırımcıya hem zamandan hem de bütçeden tasarrufla kazandırıyor. Luxera Towers projesi için inşa edilen iki katlı yemekhane binasının kurulumu sadece 10 günde tamamlandı.

Luxera Towers Projesi

Bağcılar Bağcılar Basın Ekspres Yolu bölgesinde gerçekleştirilen Luxera Towers 2022’nin prestij projeleri arasında yer alıyor. Metro Gross Market'in hemen yanında yükselen proje Luxera Gayrimenkul Geliştirme Yatırım A.Ş. tarafından gerçekleştiriliyor. İki kule şeklinde tasarlanan "Luxera Towers" projesinde 87 ticari alan ve 369 konut yer alıyor.

16 bin 352 m2 arsa alanı üzerinde yükselen Luxera Towers 82 bin 912 m2 inşaat alanına sahip. Daire seçenekleri arasında ekonomikten lükse 4 ayrı tipte plan bulunuyor. Konut tipleri 4+1, 3+1, 2+1 ve 1+1 şeklinde tasarlanmış.

Luxera Towers Projesi Öne Çıkan Mimari

Luxera Towers projesinde estetiği yakalama adına ikonik mimari tarz tercih edildi. Ticari alanlar ve konutlar iki ayrı kuleye dış estetikle birlikte iç estetiği yansıtacak şekilde yerleştirilmiş. Farklı beklentilere özel tasarlanmış daire tipleri, hemen alt katta yer alan AVM ve ticari ünitelerle Luxera Towers’da yaşama özel.

Luxera Towers Kolay Lokasyon Merkezi Konum

Luxera Towers Basın Ekspres Yolu’nda merkezi konumuyla öne çıkıyor. İstanbul’un her noktasına kolay ulaşımın yer aldığı Luxera Towers Güneşli Metro İstasyonu’na 200 metre mesafede. Ulaşımda Basın Ekspres Yolu avantajını kullanan Luxera Towers’in yanı başında Metro Gross Market ve Wyndham Grand İstanbul Hotel bulunuyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz