Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Lojistik Devine Hizmet Ofisi

Kullanım Amacı Mersin Bölgesi Lojistik Hizmet Ofisi (Arkas Lojistik A.Ş.)
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok (İki Katlı)
Toplam Metraj 292 m2
Proje Yılı 2014
Kullanılacak Bölge Mersin, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 16 Gün
Şu anda 91 misafir bu projeyi inceliyor

Lojistik Devi Arkas’a Mersin Hizmet Ofisi Kurduk

Kara, deniz, hava lojistiğiyle depolama hizmetlerinde Türkiye’nin lider markası Arkas Lojistik için Mersin Bölge Hizmet Ofis binası kurduk. 292 m2 büyüklüğe sahip iki katlı modern ofis binası panel sistem prefabrik yapı modeliyle inşa edildi. Çatı sistemi özel parapet uygulamasıyla binayı çevreleyen ofis modern ve şık görünümüyle fark edilir binalar arasına girdi.

Lojistik ofisin üretimi iki günde tamamlandı

Prefabrik ofis binaları hızlı üretim ve yerinde kısa sürede kurulum avantajıyla öne çıkıyor. 292 m2 ofis Karmod modern tesislerinde iki gün gibi kısa bir zaman diliminde üretildi. Üretim sonrası karayolu taşımacılığı kullanılarak Mersin’e sevk edilen yapılar Karmod uzman ekibince 16 günde kurulumu tamamlandı. Prefabrik yapıların tasarım, plan ve proje aşamaları özel yazılım programlar kullanılarak hazırlanıyor. Ofisten konuta, sosyal tesis yapısından okul ve hastane binalarına çok farklı alanlarda güvenle kullanılıyor. Güvenli yapı modeli, teknolojik hızlı üretim, yerinde başka malzemelere ihtiyaç duyulmadan hızlı kurulum avantajı prefabrik yapıların temel özelliği. Aynı zamanda klasik yapı modellerine göre ortalama yüzde 30 oranında daha ekonomik.

Arkas Lojistik, bölge operasyonları bu binadan yönetiliyor

Yeni ofis binasından Arkas Lojistik’in Mersin bölge operasyonlarının yönetiliyor. İki katlı planlanan ofis binasının zemin katı 150 üst katı da 142 m2 olarak planlandı. Zemin kat yoğun çalışma temposunda iş trafiğine özel tasarlanmış durumda. Bu katta 75 m2 genişlikte personel çalışma odasına yer verildi. Açık ofis sistemindeki bu alanda liman lojistik hizmetleri pratik şekilde yürütülebiliyor. 32 m2 büyüklükteki Mersin Bölge Müdürü odası da bu katta bulunuyor. Zemin katta 22 m2 bir oda ve sistem odasının yanı sıra bay bayan WÇ üniteleri yere alıyor.

Ortadan merdivenle çıkılan ikinci katta 26,5 toplantı odası ile 19,5 m2 çalışma ofisi bulunuyor. Liman yoğun iş trafiği nedeniyle revir ve yemek salonu ikinci kata alınmış durumda. Mini mutfağın da yer aldığı yemek salonu 32 m2 büyüklükte. 10 m2 oda ise İSG uzmanına ayrılmış durumda. Katta 20 m2 revirle birlikte arşiv odası ve WC üniteleri yer alıyor.

Arkas Lojistik Hakkında

1989 yılında kurulan Arkas Lojistik, Türkiye’nin öncü holdinglerinden Arkas Holding bünyesinde faaliyet gösteriyor. Kara, deniz, hava ve demiryolu kombine taşımacılığı gerçekleştiren Arkas Lojistik, açık yük ve proje taşımaları, forwarding ve depo hizmetleri gerçekleştirmektedir. Türkiye’de İstanbul merkezli faaliyet yürüten şirket İstanbul ve Mersin’le birlikte İzmir, Bursa, Ankara, Eskişehir, Gaziantep, Kayseri, Samsun, Trabzon, Ereğli, Bandırma, Konya ve İskenderun'da bulunan ofislerinde operasyonlarını gerçekleştirmektedir. Firma hizmetlerini 1300’e ulaşan çalışanlarıyla sunmaktadır. Arkas’ın hizmet sunduğu 8 ilde toplam 413 bin metrekareyi aşan konteyner sahası bulunuyor. Kapalı depolarının kapasitesi 12 bin metrekare.

Güvenilir, hızlı ve kaliteli lojistik hizmeti vizyonuyla faaliyetlerini sürdüren Arkas Lojistik yurtdışında Arkas Logistics markası adı altında yapılanıyor. Arkas Lojistics’in günümüzde Rusya, Ukrayna, Gürcistan, Azerbaycan, Çin ve Amerika Birleşik Devletleri'nde ofisleri bulunuyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz