Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Libya’ya Üretilen Petrol Çıkarma Şantiye Binaları Tamamlandı

Kullanım Amacı Şantiye Mobilizasyon
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 3 Adet
Toplam Metraj 659m²
Proje Yılı 2012
Kullanılacak Bölge Bingazi, Libya
Tamamlanma Zamanı 28 Gün
Şu anda 19 misafir bu projeyi inceliyor

Enerji, madencilik, yol yapım ve havaalanı inşaatı, toplu konut projeleri gibi çok sayıda alana şantiye yapıları inşa eden Karmod enerji sektörüne hazırladığı şantiye mobilizasyonuna bir yenisini daha ekledi. Petrol ihraç eden ülkeler arasında yer alan Libya’da petrol çıkarma tesisine şantiye yapıları kurduk. Bingazi’deki bu proje için 4 adetten oluşan prefabrik yapı grubunu kısa sürede üreterek deniz yoluyla Libya’ya gönderdik. Toplam 659 m2 büyüklükteki mobilizasyon projesinde prefabrik ofis binası, yemekhane ve yatakhane binalarıyla içerisinde wc duş üniteleriyle soyunma odalarının yer aldığı bina bulunuyor.

Al-Khairat Al-Andasiya firması için yapılan şantiye kompleksi Karmod’un üretim tesislerinde kısa sürede üretilerek kısa bir sürede yerinde kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edildi. Proje kapsamında 197 metrekare büyüklükte hazırlanan prefabrik ofis binası içerisinde çalışma odaları, toplantı salonu, laboratuvar olacak şekilde bölümlendi. Prefabrik yatakhane binası ortadan bir koridor olacak şekilde sağlı sollu koğuş odalarının yerleşimiyle hazırlandı. Yatakhane koğuşları uluslararası iş ve işçi sağlığı standartları dikkate alınarak kalacak çalışan sayısına göre ölçülendirilerek hazırlandı.

Prefabrik yemekhane binası ise girişte büyükçe bir yemek salonu ile hem salondan hem de bağımsız girişli mutfak bölümü yerleşimiyle projelendirildi. Mutfakla salon arasına yemek dağıtımı için tabldot sunum tezgahı yerleştirildi. 68 m2 olan diğer binada ise içerisinde wc duş üniteleriyle soyunma dolapları bulunuyor.

Yenilenen teknolojilerle ürettiğimiz yeni nesil prefabrik yapılarımızla zamanın çok değerli olduğu şantiye projelerinin ilk tercihleri arasında yer alıyor. Kaynak kullanılmadan cıvatalı ve geçmeli sistemle modern tesislerde üretilen yapılarımın temel farkı hızlı üretim, demonte sistem kolay nakliye avantajı ve kullanım yerinde supervisor ekiplerimizle çok kısa sürelerde kurulum özelliğidir. Şantiye projelerine yapı grubu üretimi öncesi teknik destek de Karmod uzmanlığıyla verilmektedir. Şantiyede hangi aşamalarda kaç kişinin görev alacağı, yönetici, teknik ofis ve mavi yaka çalışan dağılımı gibi bilgiler ışığında projeye en uygun mobilizasyon tercihinin yapılabilmesini kolaylaştırmak adına uzmanlığımızla müşterilerimize destek oluyoruz.

Libya’ya Üretilen Petrol Çıkarma Prefabrik Şantiye Binaları Tamamlandı

Libya bingazi de prefabrike şantiye yapı projesini tamamladık.

Karmod enerji sektörüne şantiyeler teslim etmeye devam ediyor. Son teslim edilen proje ise Petrol ihraç eden ülkelerden Libya’ya ait.

Bingazi’de yapılan petrol çıkarım projesi için oluşturulan şantiyede dört binadan müteşekkil. Şantiye yapılarında çalışma ofisi binası, yatakhane binası, yemekhane binası ve wc – duş ünitelerini barındıran binalar yer alıyor. Al-Khibirat Al-Andasiya firması için yapılan şantiye kompleksi Karmod’un üretim tesislerinde kısa sürede üretilerek 15 gün gibi kısa bir sürede yerinde kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edildi.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz