Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Libya Genelinde 88 Mobil Okul Projesi

Kullanım Amacı Mobil Okul (Ülke Geneli)
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 88 (400x800cm Ünite)
Toplam Metraj 2.816m2
Proje Yılı 2020
Kullanılacak Bölge Libya, Kuzey Afrika
Tamamlanma Zamanı 15 gün
Şu anda 95 misafir bu projeyi inceliyor

Libya genelinde 88 Mobil okul projesi

Kuzey Afrika ülkelerinden Libya’nın okul açığının kapatılmasına önemli katkı sağlayacak 88 adetlik mobil okulu teslim ettik. Yeni Nesil Konteyner modeliyle üretilen mobil okul yapıları uzun yıllar ülke eğitiminde hizmet verecek.
 
Hazır konsepte hazırlanan Karmod konteyner okul yapıları duvardan çatıya sandviç panel yüksek yalıtımlı sistemiyle sıcak ve soğukta enerji tasarruflu iklimlendirme kolaylığı sağlıyor. Yapı güvenliği, uzun ömürlü kullanım özelliği, yıpranmaz boya sistemiyle Karmod yeni nesil çok sayıda üstünlüğü üzerinde barındırıyor.
 
Her biri 32 metrekarelik 88 adet okul binası demonte üretim sistemiyle 15 günde hazır hale gelerek Libya’ya gönderildi. Dağıtım merkezinde kısa sürede kurulumu gerçekleştirilen okullar ihtiyaç duyulan bölgelere sevk edilerek eğitimin hizmetine sunuldu.

 

Mobil Konteyner hazır okul çözümü

Yeni nesil teknolojiyle hazır konseptte üretilen mobil konteyner yapılar son derece işlevsel kullanım özelliğine sahip. Özellikle eğitim alanındaki okul açığının kısa sürede kapatılmasında mobil konteyner büyük kolaylık sağlıyor. Konteyner okul yapılarımızla 21 metrekareden başlayarak 27, 36, 48 metrekarelere varan ölçülerde bağımsız üniteler standart olarak üretilebilmektedir. Konteyner üniteleri proje kapsamında hazırlanan plan dahilinde birleşimli konteyner modeliyle üretilerek daha büyük metrajlı ve çok katlı konteyner okul binaları kısa sürede kurulum yapılabilmektedir.

Libya mobil konteyner okul projemizde her biri bağımsız olarak üretilen 4x8 metre ebatındaki 32 metrekarelik sınıflar deniz yoluyla ülkeye gönderildi. Karmod yeni nesil konteynerin demonte vidalı ve geçmeli sisteminin verdiği kolaylıkla kısa sürede yerinde kurulumu gerçekleştirilen mobil okullar karayoluyla ülkedeki farklı bölgelere dağıtım yapıldı. Vinç yardımıyla okul alanlarına indirilen mobil konteyner okul hemen hizmet vermeye başladı. Sandviç panel sistemin sağladığı konfor ve ergonomiyle konteyner okul yapılarımız uzun yıllar güvenle eğitim hizmeti verecek kalite standartlarına sahiptir.

Mobil konteyner yapılarımızda konteyner tuvalet aynı ünitede farklı girişten yapılabildiği gibi ayrıca konteyner wc ünitesine özel şekilde de üretim yapılmaktadır. Tuvalet ünitesi içerisinde engelli wc ünitesi proje dahilinde planlanarak üretilmektedir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz