Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Ankara DSİ Güvenlik Kabinleri

Kullanım Amacı Güvenlik Yapıları
Yapı Modeli Metropol Konteyner
Yapı Adedi 3 Adet (200x300 cm)
Toplam Metraj 18 m²
Proje Yılı 2023
Kullanılacak Bölge Çankaya, Ankara, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 12 Gün
Şu anda 65 misafir bu projeyi inceliyor

Türkiye’nin köklü kurumlarından DSİ (Devlet Su İşleri)’nin Ankara’da bulunan 5. Bölge Müdürlüğü’ne güvenlik binaları ürettik. Güvenli Metropol Kabin modelinin kullanıldığı 3 ayrı yapının fabrika üretimi 12 günde tamamlandı.

200x300 cm ölçüsündeki metropol konteyner kurumun bölge müdürlüğü binası etrafındaki 3 ayrı noktaya konuldu. Tam fabrika üretimli güvenlik yapıları araçtan indirilerek yerine konulduğunda kullanıma hazır hale geldi. Yapıların elektrik tesisatları aydınlatma armatürleri ve prizlere varana kadar fabrikada hazırlandı.

Kurumsal Kimlik Rengi Metropol Kabinde

DSİ güvenli yapılarının öne çıkan bir özelliği de Metropol kabinlerde kurumsal renklerin kullanılması. Kabinlerin alınlık ve şasi çevresi DSİ rengi olan özel yeşil renkle boyandı.

Güvenlik Personeline Konforlu Görev Alanı

DSİ Metropol kabin üç yönünde geniş açıklıkta pencereler kullanıldı. Kapı yönü de cam kapı uygulamasıyla desteklenerek yapı her açıdan konforlu seyir imkanına kavuştu. Yapı içerisinde görev alan güvenlik personeline seyir açısından en iyi ergonomi kazandırıldı.

Ön pencere bölümü hareketli camla desteklenerek yapı içerisinden çıkmadan kuruma gelenlerle iletişim imkanı sağlandı. Hareketli pencere yönündeki banko personelin görev esnasında kayıt almasını kolaylaştırdı.

Merkezi Kamera Sistemi Desteği

Metropol güvenlik yapısı içerisine kamera kayıt cihazıyla takip ekranları yerleştirilebiliyor. Güvenlik personeli bu ekranlardan kurumun çevresindeki hareketleri izleyerek görevini kolaylaştırıyor.

Özel çelik karkasların kullanımıyla üretilen Karmod Metropol yüksek yapı güvenliğiyle öne çıkıyor. Karkaslar arası yapıya özel yalıtım malzemeleriyle dolduruluyor. İç ve dış kaplama uygulamalarıyla yapı yüksek yalıtıma sahip olurken aynı zamanda şık görünüm kazanıyor. Konulduğu her yere estetik katıyor.

DSİ 5. Bölge Müdürlüğü

Ülkemizin köklü kurumlarından Devlet Su İşleri’nin 5. Bölge Müdürlüğü Başkent Ankara’nın Çankaya ilçesi Mustafa Kemal Mahallesi üzerinde bulunuyor. DSİ 5. Bölge Müdürlüğü, 01.03.1954 tarihinde 6200 sayılı Kanuna göre kurulan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü’nün taşra teşkilatı olarak aynı tarihte Ankara’ da kurulmuştur. DSİ 5. Bölgenin sorumluluk alanı Ankara merkezi olmak üzere Çankırı, Çorum, Kırıkkale ve Bolu illerinde Şube Müdürlüğü olarak teşkilatlanmıştır. Müdürlüğün görev alanı 60 bin 388 km2’dir.

DSİ Türkiye’nin su ve toprak kaynaklarını geliştirmekle yükümlü bulunmaktadır. DSİ’nin Türkiye genelinde 26 Bölge müdürlüğü bulunmaktadır.  DSİ 5. Bölge Müdürlüğü İç Anadolu Bölgesinin büyük bir kısmını ve Batı Karadeniz Bölgesinin  de bir kısmını içine almaktadır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz