Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kurtköy Spor Kulübü Binası

Kullanım Amacı Kurtköy Spor Kulübü Futbol Akademisi
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 322 m²
Proje Yılı 2016
Kullanılacak Bölge Kurtköy, Pendik, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 23 Gün
Şu anda 35 misafir bu projeyi inceliyor

Kurtköy Spor Kulübü Futbol Akademisi Tesisleri Binası

Kurtköy Spor Kulübü Futbol Akademisi için hizmet binası inşa ettik. Prefabrik yapı sisteminin hızlı üretim ve hızlı kurulum avantajlarının yansıdığı spor okulu binası modern görünümüyle merkeze değer kattı.

Bu örnek projeyi İstanbul’un Pendik ilçesinde yeni şehirleşme modeliyle öne çıkan Harmandere Mahallesinde gerçekleştirdik. 23 gün gibi kısa bir zamanda tamamlanan prefabrik spor okulu binası günümüzde sabah 09.00 ile akşam 23.00 saatlerine kadar hizmet veriyor.

Kurtköy Spor Okulu Tesis Binasında Neler Var?

Tek katlı olarak inşa edilen bina 322 m² kapalı alana sahip. Tesis binasının biri ön cepheden diğeri ise yan cepheden olmak üzere iki ayrı girişi bulunuyor. Ön cephe ana girişten içeri girildiğinde solda büyükçe bir salon yer alıyor. Temel olarak kafeterya amaçlı kullanılan bu alanda Kurtköy Spor Kulübü’nün başarılarının ifadesi kupalar yer alıyor. Aynı samanda Kurtköy Spor Kulübünün markalı ürün satışları da gerçekleştiriliyor.

Ana salonun sağ bölümünde iki ayrı yönetici odası yer alıyor. Bu alandan arka soyunma odaları bölümüne ortadan giriş yapılarak geçiliyor. Soyunma odaları ortadan arkaya uzanan genişçe koridor etrafında sağlı sollu dizilmiş durumda. Soyunma odaları koridorunun ön bölümünden sola doğrudan halı sahaya giden bir çıkış kapısı da yer alıyor. Bu orta bölümün sağ tarağında ise yönetim için iki ayrı tuvalet ünitesinin de içinde yer aldığı lavabolar bulunuyor.

Soyunma odaları 4 adet solda ve 4 adet sağda olmak üzere arkaya doğru uzanıyor. Her soyunma odasının içerisinde ayrıyeten 4 adet duş ve 1 adet tuvalet kabini yer alıyor. 8 ayrı oda içerisinde toplamda 24 duş ve 8 adet tuvalet kabini bulunuyor.

Kafeterya bölümünün cam duvarlarla çevrelendiği tesis binasına üst kısımda gerçekleştirilen parapet uygulaması ayrı bir hava kattı. Tesisin halı sahasında minikler futbol eğitimi alırken ebeveynleri camlı bölmesi salondan onları izleyebiliyor.

Gündüz Miniklere Akademi Akşam Büyüklere Halı Saha Keyfi

Tesiste gündüz kuşağında Kurtköy Spor Kulübü Futbol Akademisi eğitmenlerince miniklere futbol eğitimi veriliyor. Akşamları ise büyükler 11’e 11 oyuncu kapasiteli büyük halı sahada futbol keyfi yaşıyor.

6-12 yaş gurubu çocuklar Kurtköy Spor Kulübü Futbol Akademisi’nde futbol eğitimi alıyor ve yeteneklerini sergiliyor. Büyükler ise akşam 19.00-23.00 arası 60x90 metre büyük halı sahada 11’e 11 takımlarla maç yapma imkanı buluyor.

Kurtköy Spor Kulübü Hakkında

Kurtköy Spor Kulübü 1992 yılında kurulmuştur. Kulüp, Türkiye Futbol Federasyonu’na bağlıdır. Kurtköy Spor Kulübü 2023 yılında U-16 kategorisinde Türkiye şampiyonu olmuştur.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz