Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kış Turizm Çalışanları için Çelik Evler

Kullanım Amacı Turizm Personel Konaklama Evleri (BOF Uludağ Oteli)
Yapı Modeli Hafif Çelik Sistem
Yapı Adedi 3 Blok
Toplam Metraj 102 m2 (34 m2’lik 3 Ev)
Proje Yılı 2018
Kullanılacak Bölge Uludağ, Bursa, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 17 Gün
Şu anda 61 misafir bu projeyi inceliyor

Turizm Çalışanlarının Konaklamasına Özel Çelik Evler

Turizm firmaları çalışanlarının barınma sorunlarını hızlı kurulumlu ve güvenli çelik evlerle çözüyor. Özellikle kış turizminin önemli merkezlerinden Bursa Uludağ’da bulunan BOF Otel de bu firmalardan biri. Otel ve sosyal alanlar gibi turizim hizmet tesislerinin dışında konaklama alanlarının bulunmadığı bu alanlarda personel konaklaması önemli sorunlar arasında. Şehir merkezinin en yakın bölgesine 12 km mesafedeki turizm tesislerine servis aracı haricinde ulaşım imkanı bulunmuyor. Özellikle tesislerin tam doluluğa ulaştığı kış aylarında kar yağışı nedeniyle ulaşım gecikmeli olarak gerçekleştirilebiliyor. Bu dönemde vardiyalı sistemle hizmet veren personelin tesise ulaşması güçleşiyor. Hizmetlerde aksamalar yaşanıyor. Bunun önüne geçmek için turizm tesis yönetimleri prefabrik yapıların avantajlarını kullanıyor.

Mutlu çalışanlarla ‘Konuk Ağırlamak Bir Sanattır’

‘Konuk Ağırlamak Bir Sanattır’ sloganıyla hizmet sunan BOF Uludağ Oteli, çalışanlarının barınmaları için Karmod çelik evleri tercih etti. Birleşik yapı planında projelendirilen üç ayrı ev tesis alını içerisinde inşa edildi. Toplam 102 m2 proje büyüklüğüne sahi konutların her biri 34 m2 plana sahip. Her bir konutta 8 kişiden oluşan otel çalışanı konaklayabiliyor. Üç evin toplam kapasitesi 24 kişi.

Kış şartlarında 17 günde kurulum

Kış turizmiyle bilinen Uludağ sırtlarında kış mevsimi son derece çetin geçer. Özellikle oteller bölgesi kar yağışının mevsiminde sıklıkla yaşandığı mekanlar arasında. Çelik evler ön üretimli modelinin verdiği avantajlarla zorlu kış şartlarında bile kurulum yapılabiliyor. Kasım 2018’de projelendirilen turizm konaklama evlerinin yerinde kurulumu sadece 17 günde tamamlandı. Çelik evler üzerine kurulumun yapıldığı zemin hariç betona ihtiyaç duyulmadan inşa edilebiliyor. Müşteri tercihlerine göre zemininde hiç beton kullanılmadan özel çelik konstrüksiyon sistemler de uygulanabiliyor.

Tam güvenli çelik evlerde sıcacık barınma imkanı

BOF Otel çalışanları barınmalarına özel inşa edilen çelik evlere sahip olmakla önemli bir ayrıcalığa sahip oldu. Çok sayıda turizm tesisinde bu tür lüks sayılabilecek barınma imkanları malesef bulunmuyor. Turizm çalışanları kendi imkanlarıyla kiraladıkları evlerde veya yönetimlerin kendilerine hazırladığı sağlıksız barınma ortamında konaklamak durumunda bırakılıyor. Oysa BOF Otel personeline özel hazırlanan çelik evler Karmod uzmanlığıyla inşa edildi. Maksimum genişlikte iç mekanları, yapı güvenliği, iklimlendirme avantajlarına sahip. Ev sıcaklığını doyasıya yaşadıkları bu özel evlerde çalışanlar çok mutlu. Kurumlarının ‘Konuk Ağırlamak Bir Sanattır’ mottosunu bir slogandan öte misafirlerine mutlulukla yansıtıyorlar.

Her biri 34 m2 büyüklükteki evler adeta üçüz olarak ifade edilebilecek tarzda bitişik nizam olarak projelendirilerek inşa edildi. Her konuta ortadan şık bir verandadan geçilerek giriliyor. Ana çelik kapıdan içeri girildiğinde sol ve sağda aynı büyüklükte iki ayrı salon bulunuyor. Her salonda dört persorel en iyi ergonomide konaklama imkanına sahip. Evin kapı girişi orta kısmında duş ve WC üniteleri plana yerleştirilmiş durumda.

BOF Otel ve Kongre Merkezi

Uludağ oteller bölgesinde yer alan BOF Otel ve Kongre Merkezi, huzur ve rahatı hedefleyen hizmet anlayışı ile konuklarına kusursuz konaklama deneyimi sunmaktadır. İş temposunun yükü ve yorgunluğundan sıyrılıp, rahatlayabilmek için otele gelen müşterilerine seçkin dizayn edilmiş özel tasarım odalarıyla her sabah yeni bir güne dinlenmiş ve enerjik şekilde başlamalarına katkı sağlıyor. Misafir memnuniyetini amaçlayan lüks konaklama standartlarına sahip. Konuklarına kendilerini rahat hissedebileceği, konforu doyasıya yaşayabilecekleri ve kendi evlerinde olma hissi yaşatan mekanlar sunuyor.

Otelde yer alan Atrium Restaurant, Türk ve Dünya mutfaklarının tüm lezzetlerini misafirlerine hünerli ellerden sunuyor. Alkolsüz Her şey dahil konseptinde hizmet veren BOF otelde ayrıca özel günlerde de gala yemekleri düzenlenmektedir. Otelde iş dünyasınının misafirlerine özel 4 ayrı toplatı salonu da bulunuyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz