Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Kamerun Gümrük Güvenlik Ofisleri

Kullanım Amacı Gümrük Güvenliği Hizmet Ofisleri
Yapı Modeli CTP Kabin ve Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 24
Toplam Metraj 299m2
Proje Yılı 2020
Tamamlanma Zamanı 12 gün
Şu anda 38 misafir bu projeyi inceliyor

Kamerun Gümrük Güvenlik Ofisleri

Batı Afrika ülkesi Kamerun’un Atlas Okyanusu kıyısındaki liman şehri Doula’da gümrük güvenlik ve hizmet ofislerinde Karmod yapıları kullanılmaya başlandı.

CTP Panel sistemli kabin ürünleriyle yeni nesil konteyner yapılarımızın tercih edildiği toplam 24 adetlik yapı grubumuzla limanın gümrük hizmetleri ile beraber güvenliği sağlanacak.

Gerek Karmod Polyester kabin gerekse yeni nesil konteyner yalıtım üstünlükleri ve kolay iklimlendirme özellikleriyle öne çıkıyor. Uzun ömürlü kullanım da Karmod yapılarının temel özelliği arasında. Demonte üretimle lojistik kolaylığıyla sevk edilen yapılarımız yerinde ekiplerimizce kısa sürede kurulum yapılarak kullanıma hazır halde teslim ediliyor. Yapılarımızdaki maksimum genişlikte ferah mekan konforu ofis kullanımlarında çalışanlara sunduğu ergonomiyle zindelikle beraber verimliliği artırıyor.

Doula gümrüğündeki hizmet çalışma alanlarına konfor katan bu projemizde 10 adeti 270x630, 10 adeti de 215x215 ebatlarındaki CTP Kabinlerimizle beraber 4 adet 3x7 metre yeni nesil konteyner olmak üzere toplam 24 binanın kurulumu gerçekleştirildi.

 

Güvenlik Kabininde ilk tercih edilen marka Karmod

Karmod Güvenlik Kabini kalitesi, sağladığı konfor ve ergonomiyle özellikle güvenlik ofislerinde dünyada ilk tercih edilen marka. 3 metrekare tek kişilik bekçi kabini modelinden başlayarak on kişi ve üzeri personelin görev alacağı şekilde 50 metrekarelere varan farklı ölçülerdeki güvenlik kabini bugün dünyanın 130’a yaklaşan ülkesinde güvenle kullanılıyor. 

Güvenlik kulübesi yapılarımız ulusal polis noktaları ve jandarma karakolu güvenlik alanlarıyla kamuda yaygın kullanıma sahip. Büyükelçilik ve konsolosluk özel koruma güvenlik alanları da güvenlik kulübesi kabinlerimizin yoğun tercih edildiği noktalar arasında yer alıyor. Karmod güvenlik kabini üretimindeki uzmanlığıyla yüksek güvenliğe ihtiyaç duyulan risk altındaki görev alanlarına özel zırhlı güvenlik kabini ve kurşun geçirmez kalkan ürünlerini de güvenlik sektörünün kullanımına sunmuştur. Zırhlı nöbet kulübesi modelindeki üretimlerimiz BR7 zırh delici mermi standardına uygun şartlara sahiptir.

Güvenlik kulübesi yapılarımızın sektördeki diğer kullanım yerleri arasında gümrük kontrol noktaları, havalimanı güvenliği, yol kontrol noktaları güvenliği, fabrika ve endüstri tesisleri güvenliği, park ve bahçelerle sosyal tesis yapılarının güvenliği, toplu konut güvenliği gibi çok sayıda farklı alanda güvenlik kabini olarak kullanımı bulunmaktadır.

Bekçi kabini ürünlerimizin tuvalet kabini ilave edilmiş modelde plana sahip üretimi de yer almaktadır. Bu yapılarımız güvenlikli tuvalet kabini olarak da adlandırılmaktadır. Doula Gümrüğü’ne özel kullanımda projelendirip hazırladığımız güvenlik kabinleri gümrük alanında hizmet verecek tüm personele hizmet verebilecek şekilde planlanmıştır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz