Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Özel Adil Dursun Fen ve Anadolu Lisesi

Kullanım Amacı Fen ve Anadolu Lisesi
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok, 13 Derslik
Toplam Metraj 698 m²
Proje Yılı 2023
Kullanılacak Bölge Kahramanmaraş, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 24 Gün
Şu anda 66 misafir bu projeyi inceliyor

Deprem Güvenliğinde 13 Derslikli Okulu 24 Günde Tamamladık

6 Şubat 2023 tarihinde Kahramanmaraş’ta meydana gelen üzücü deprem konutların yanı sıra kamu hizmet binalarını da etkiledi. Eğitim binaları da depremde hasar gören yapılar arasında yer aldı. Deprem sonrası eğitime ara vermeden devam etmek isteyen Adil Dursun okulları güvenli yeni okul binası için Karmod prefabrik yapıları tercih etti.                                   

Okulların açılmasına çok az süre kala Özel Adil Dursun Okulları yönetimi Karmod’la iletişime geçti. Fen ve Anadolu Lisesi olarak kullanılacak okul binasının güvenli prefabrik yapı modeliyle üretilmesi kararlaştırıldı. 13 derslikli 698 m2 kapalı alana sahip prefabrik okul binası Karmod’un Tuzla Orhanlı’da bulunan modern tesislerinde günler içerisinde üretimi tamamlandı.

Üretim sonrası duvardan çatıya tüm birleşenleriyle tırlara yüklenen okul Onikişubat ilçesindeki yeni kurulum sahasına sevk edildi. Sevkiyatın tamamlandığı gün sahada hazır edilen Karmod ekiplerimizce montajına başlanan okul binasının kurulumu 24 günde tamamlandı. Sonrasında boya ve fayans gibi işçilikleri 8 günde tamamlanan okul binası eğitime hazır hale geldi.

Prefabrik yapı sistemiyle kısa sürede üretim ve saha inşa süreçleri tamamlanan bina 2023 – 2024 yeni eğitim döneminde yeni öğrencileriyle buluştu. Kahramanmaraş’ın Onikişubat ilçesi Üngüt Batı Çevre Yolu Bulvarı üzerinde inşa edilen okul Özel Adil Dursun Fen ve Anadolu Lisesi olarak hizmet vermeyi sürdürüyor.

Özel Adil Dursun Fen ve Anadolu Lisesi Bölümleri

Tek katlı prefabrik yapı sistemiyle projelendirilerek inşa edilen Özel Adil Dursun Fen ve Anadolu Lisesi 13 dersliğe sahip. Okulda ayrıca 4 idari birim, öğretmenler odası, kütüphane, yemekhane, 6’şar adet bay ve bayan öğrenci WC üniteleri bulunuyor.

Özel Adil Dursun Fen ve Anadolu Lisesi İmkanları

Okulda alanında uzman öğretmenlerle eğitimin yanı sıra birebir ders ve rehberlik hizmeti sunuluyor. Okulun öğretmen kadrosu alanında uzman seçkin eğitimcilerden oluşuyor. Okulda her hafta sonu konu analizi deneme sınav uygulamaları yapılıyor. Ayrıca öğrencilerin belirli aralıklarla Türkiye geneli sınavlara katılımı sağlanıyor.

Deprem güvenliği ve uzun ömürlü yapı sınıfıyla öne çıkan prefabrik okul binaları sürdürülebilir eğitim için büyük kolaylıklar sağlıyor. Sahada üretim ihtiyacı duyulmadan modern tesislerde üretilen yapı birleşenlerin günler içerisinde montajı tamamlanıyor. Prefabrik yapı modeliyle derslik ve okul binalarına güvenli ve hızlı çözüm sunuluyor. Kısa zamanda inşasını tamamlayarak eğitimin hizmetine kazandırdığımız 13 Derslikli Özel Adil Dursun Fen ve Anadolu Lisesi Kahramanmaraş'a hayırlı olsun.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz