Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Jazeera Palace Hotel Konferans Salonu, Mogadişu – Somali

Kullanım Amacı Otel Konferans Salonu
Yapı Modeli Konvansiyonel Çelik Yapı
Yapı Adedi 2 Katlı
Toplam Metraj 782m2
Proje Yılı 2020
Kullanılacak Bölge Mogadişu, Somali
Tamamlanma Zamanı 60 gün
Şu anda 84 misafir bu projeyi inceliyor

Doğu Afrika'nın Tercihi Karmod Prefabrik Yapı Teknolojileri

Doğu Afrika’da, Hint Okyanusu kısısındaki Somali’nin Başkenti Mogadişu’da bulunan Jazeera Palace Hotel’e konvansiyonel ağır çelik yapı sistemimizle iki katlı konferans salonunu 60 gün gibi kısa bir sürede inşa ettik. 85 lüks odası ile hizmet veren otelde üç ülkenin büyükelçiliğinin yanı sıra diplomatlara da ev sahipliği yapılıyor. Otel güvenliğiyle ünlü iş insanları ve uluslararası sivil toplum kuruluşlarının yetkililerince de tercih ediliyor.

Aden Abdulle Uluslararası Havaalanı'na sadece 300 metre mesafede bulunan Jazeera Palace Hotel için yüksek yapı güvenliğinde ağır çelik yapı sistemiyle inşa ettiğimiz iki katlı konferans salonu uluslararası toplantılarla beraber, iş dünyası ve sivil toplum toplantılarına sık sık ev sahipliği yapacak.

Karmod’un modern üretim tesislerinde yüksek yapı güvenliğinde konvansiyonel çelik yapı sisteminde demonte olarak hazırlanan yapı deniz yolu taşımacılığı ile Mogadişu’ya sevk edildi. Karmod’un uzman kurulum ekiplerince iki katlı 782 metrekare büyüklükteki yapı sadece 60 günde kurulum yapılarak teslim edildi.

Özel konferans salonunun 4,75 metre yüksekliğe sahip birinci katı içerisinde sahnenin de yer aldığı kademeli konferans salonu olarak hizmet verirken üst katta özel amaçlı toplantı odaları ile yönetim ofsi yer alıyor.

Güvenli üretim ve demonte vidalı sistemle kısa sürede kurulum avantajına sahip çelik konstrüksiyon yapılar ticari binalar, avm’ler, kültür merkezleri, tiyatro ve konferans salonu gibi yapı ihtiyaçları için en güvenli yapı modelleri arasında yer alıyor. Ağır çelik yapılarımızda yapı güvenliğini sağlayan ana taşıyıcı sistemler tamamen çelik malzemelerden üretilip statik uzmanlıkla bağlantı yapılarak inşa edilmektedir.

Yüksek kotta iç mekan ihtiyaçlarıyla beraber maksimum geniş alan taleplerine sınırsız yapı çözümü üretilebilen konvansiyonel ağır çelik konstrüksiyon yapılar uzun ömür, yapı güvenliği, sağlamlık, dayanıklılık, konfor ve ergonomik kullanım gibi çok sayıda üstünlüğe sahip. Demonte yapı sistemi ile uluslararası her türlü nakliye standartında kolayca taşınabilme ve yerinde kısa sürede kurulum avantajlarını da ağır çelik yapı modeli için ayrıca vurgulamak gerekir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz