Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Uluslararası Göç Örgütü'nün Bangladeş Ofisini Kurduk

Kullanım Amacı IOM Ülke İrtibat Ofisi
Yapı Modeli Prefabrik Panel Sistem
Yapı Adedi 2 Blok
Toplam Metraj 775 m²
Proje Yılı 2018
Kullanılacak Bölge Dakka, Bangladeş
Tamamlanma Zamanı 27 Gün
Şu anda 83 misafir bu projeyi inceliyor

Uluslararası Göç Örgütü'nün Bangladeş Ofisini Kurduk

1998 yılından beri Bangladeş’te resmi olarak hizmet sunan Uluslararası Göç Örgütü (IOM)’ne Bangladeş’de ofis binaları kurdu. Prefabrik yapı sistemiyle başkent Dakka’da kurulan binalar IOM’un Bangladeş Ülke Ofisi olarak hizmet verecek.

Karmod uzmanlığımızla daha önce BM, UNICEF gibi önemli kuruluşların yapı projelerine çözüm ortağı olmuştuk. Uluslararası çalışan IOM Göç Örgütü’nü de yapılarımızla hizmet verdiğimiz kuruluşlar arasına katmış olduk.

Karmod teknik ofisince projelendirilen prefabrik ofis binalar her biri iki katlı iki blok halinde tasarlandı. Modern tesislerde yeni nesil teknoloji kullanımıyla ön üretimi gerçekleştirilen yapılar deniz yolu konteyner taşımacılığıyla Bangladeş’e sevk edildi. Prefabrik hazır ofis yapıları bölgeye ulaştığında ekiplerimizin de orada hazır bulunması sağlandı. Prefabrik yapıların kurulumuna başlayan ekiplerimiz 27 gün gibi kısa sürede hazır ofislerin montajını tamamlayarak kullanıma hazır teslimat gerçekleştirildi.

Proje kapsamında prefabrik yapı modelimizle iki ayrı binanın kurulumu gerçekleştirildi. IOM Bangladeş ana ofis hizmet binası olarak kullanılacak ilk bina 415 m2 büyüklüğe sahip. Diğer hazır ofis binası ise 340 m2 büyüklüğe sahip. Kurulumu tamamlanan prefabrik ofis binalarının toplam proje büyüklüğü ise 755 m2. IOM Ofisi’nin ana binasında kurumun ülke ekiplerinin görev yapacağı hizmet alanları hazırlandı. Diğer binanın bir kısmı olası göçmen hareketleri için prefabrik misafirhane olarak hizmet verecek.

Hazır Ofis Yapılarımızla Farklı Kullanım Alanlarına Ofis Gözümü Getiriyoruz

Özel yazılım programları kullanılarak yapı güvenliğinin yanı sıra estetik ve kullanım ergonomisine sahip hazır ofis tasarımlarımızı tam otomasyon sistemiyle yeni nesil prefabrik teknolojisiyle üretime dönüştürüyoruz. Kaynak kullanılmadan cıvatalı sistemle ön üretim gerçekleştirdiğimiz prefabrik ofis binalarımızı uzman ekiplerimizle dünyanın neresinde olursa olsun kullanıma hazır kurulum yaparak teslim ediyoruz.

IOB Bangladeş Ofisi 1998 yılından beri başkent Dakka’da hizmet veriyor. Kurumun merkez ofisinin yanı sıra ülkede Chittagong, Sylhet, Cox's Bazar ve Teknaf'da alt bölge ofisleri bulunuyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz