Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Honda Motosiklet Gelişim Merkezi Binaları

Kullanım Amacı Safety Türkiye Honda Motosiklet Gelişim Merkezi
Yapı Modeli Hafif Çelik Yapı, Konteyner ve Metropol
Yapı Adedi 3
Toplam Metraj 193m2
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 20 gün
Şu anda 29 misafir bu projeyi inceliyor

Türkiye’nin en büyük motosiklet gelişim merkezinin Çelik Ofis binasını kurduk

Türkiye’nin en büyük motosiklet gelişim merkezi Honda Safety Türkiye, hizmete aldığı yeni eğitim alanında eğitim ofis binası ve diğer bina grubunda Karmod’u tercih etti.

İstanbul Maltepe’de 12 bin m2 gibi genişçe bir alana kurulan eğitim tesisinde an hizmet binası olarak 144 m2 çelik sistem ofis yer alıyor. Karmod uzmanlığı ile yeni mimari tarzda ve yüksek yapı güvenliğinde inşa edilen çelik ofis şık görünümüyle öne çıkıyor. Ofis binası içerisinde üç ayrı eğitim salonu bulunuyor. Honda kurumsal ürünlerinin de sergilendiği genişçe bir salon ile teknik oda da ofisin içerisindeki alanlardan. Ofisin arka kısmında engelli WC’nin de yer aldığı tuvalet alanları yer alıyor.

Yeni nesil konteynerde kafeterya keyfi

Karmod’un merkeze kurduğu yapılardan biri de kafeterya binası. Yeni nesil konteyner modeliyle inşa edilen yapı 4x10 ebatlarında olup 40 m2 genişçe bir salona sahip. Kafeterya içerisi Honda Safety tarafından şık mobilyalarla donatılmış durumda. Merkezde eğitim alanlar mola aralarında bu kafeteryada dinlenirken sınırsız çay ve kahve içmenin keyfini çıkartıyor.

Honda Safety’e özel Metropol güvenlik kabini

Merkeze inşa edilen yapılardan biri de tesisin hemen girişinde yer alan güvenlik binası. Karmod Metropol kabinin kullanıldığı yapı 9 m2 iç mekâna sahip. Güvenlik binası içerisinde personelin en iyi ergonomide görev yapacağı ortam oluşturulmuş durumda. İç kısım yine kamera sistemleriyle donatılarak personelin görevi kolaylaştırılmış. Yapı modern tarzıyla tesise ayrı bir güzellik katıyor.

Honda Safety Türkiye, Türkiye’nin En Büyük Motosiklet Gelişim Merkezi Oldu

Dünyanın en büyük motosiklet üreticisi Honda tarafından Maltepe’de Mart 2022 açılışı gerçekleştirilen Motosiklet Gelişim Merkezi 12 bin metrekarelik parkuru ile Türkiye’nin en büyük motosiklet gelişim merkezi konumunda. Türkiye’nin de en çok satan motosiklet markası olma unvanını üst üste 7 yıldır koruyan Honda ‘Herkes için Güvenlik’ sloganını kurduğu merkezde verdiği eğitimlerle destekliyor.

Türkiye’de ilk kez hem asfalt hem de toprak olmak üzere 2 farklı alanda çalışma imkânı sunmaya başlayan Gelişim Merkezi, ehliyeti olan ya da olmayan tüm motosiklet severlere açık olacak. Motosiklet kullanımının yanı sıra yolculu sürüş ve arazide sürüş gibi 7 farklı seviyede dersler sunuluyor. Safety Türkiye’de, 5 bin 800 metrekaresi asfalt, 4 bin 200 metrekaresi ise toprak olmak üzere 12 bin metrekarelik alanda yılda 2 bini aşkın kişiye hizmet verilmesi hedefleniyor.

Motosikletin doğru şekilde kullanılmasıyla güvenli ve keyifli bir ulaşım aracı olduğu bilincini artırmayı hedefleyen Honda, ilk kez 2005 yılında Kocaeli Şekerpınar’da açtığı Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde bugüne kadar 22 bini aşkın kişiye hizmet verdi.

Dünya çapında 50 yılı yakın bir süredir trafikte güvenlik konusunda 12 milyondan fazla insanın hayatına dokunan Honda, Safety Türkiye ile motosiklet kullanım oranının sağlıklı bir şekilde artırılması için çalışırken aynı zamanda motosiklet sürücüleri tarafından kaynaklanan kazaların da azalmasına destek olmayı hedefliyor. Uzman kadrosu tarafından Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde; statik sürüş teknikleri, fren çalışmaları, slalom, offset slalom, dönüşler, farklı viraj teknikleri, düşük süratte denge çalışması, engebeli zeminde sürüş, yokuşta duruş – kalkış, yokuşta manevra, panik fren, kaçınma manevrası gibi birçok farklı konu ele alınıyor. Aynı anda hem asfalt hem de arazide sürüş yapılabilen merkezdeki asfalt parkurda Honda CB650F ve CBF150 modelleri ile, toprak parkurda ise Honda CRF250L modeli ile çalışmalar yapılıyor.

Honda Motosiklet Gelişim Merkezi’nde motosiklet sürme becerisi edinmek isteyenler için tek kriter denge kurabilmek ve bisiklet sürebilmek.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz