Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Havaist İstanbul Havalimanı Ofisi Tayakadın

Kullanım Amacı Havaist ve Havalines Genel Müdürlük Binası
Yapı Modeli Hafif Çelik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok (2 Katlı)
Toplam Metraj 560 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Arnavutköy, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 32 Gün
Şu anda 26 misafir bu projeyi inceliyor

Havaist ve Havalines Genel Müdürlük Binası

İstanbul’un bir çok noktasından İstanbul Havalimanına konforlu ve ekonomik yolcu taşımacılığı gerçekleştiren Havaist’e Genel Müdürlük ofis binası inşa ettik.

Genel Müdürlük binasına yakışır nitelikteki lüks ofis binası Karmod hafif çelik sistem yapı modeliyle inşa edildi. Havaist çelik ofis binası aynı zamanda İstanbul Havalimanından VIP ulaşım hizmeti sunan HAVALINES firmasına da merkezlik yapıyor.

Hafif çelik sistemle iki kat üzerine projelendirilen ofis binasının toplam metrajı 560 m2. Zemin katı 279, üst katı da 281 m2 üzerine inşa edilen yapının kurulumu 32 gün gibi kısa bir zamanda tamamlandı. Güvenli ve uzun ömürlü Karmod çelik yapılar hızlı kurulum avantajıyla kısa sürede inşa edilerek hizmete alınabiliyor. Havaist Genel Müdürlük binasında da çelik yapı sisteminin avantajlarından istifade edildi. Güvenli projenin tamamlanması sonrası ortaya Havaist ve Havalines firmalarına yakışır bin yönetim ofisi çıktı.

İstanbul Havaalanına Hakim Noktada Havaist Binası

Havaist binası hizmet sunulan İstanbul Havlimanı yerleşkesi içerisinde yer alıyor. Buradan Havaist otobüslerinin ve Havlines VIP servis araçlarının yönlendirme ve sevki oldukça kolaylaşıyor. Genel Müdürlük bahçesinde konumlandırılan lüks VIP araçlar talebin gelmesiyle birlikte hareket ediyor ve ortalama 5 dakika içerisinde yolcu çıkış kapılarına ulaşıyor.

Havaist Genel Müdürlük binasına giriş orta geniş cephedeki fotoselli otomatik kapıdan geçilerek sağlanıyor. Zemin kat 279 m2 büyüklüğe sahip. Bu katta girişin tam karşısında karşılama bankosu yer alıyor. Sağa doğru koridorda ilk oda mutfak alanı, yanında ise depolama amaçlı fonksiyonel bir oda daha yer alıyor. Koridorun karşı kısmında ise küçük toplantı odası bulunuyor. Koridordan ilerlendiğinde sağa ve sola genişleyen personel çalışma alanları yer alıyor. Sağ kısmın bitiminde üç ayrı yönetici odası sıralanmış durumda.

Giriş sonrası koridordan sola dönüldüğünde ise tam karşıda bir yönetici odası var. Koridor sol bölümünde yukarı kata çıkan merdiven bu alanın yanında da ikisi bayan ikisi de bay olmak üzere toplam 4 adet WC yer alıyor. Koridorun sonunda sağda bir yönetici odası daha bulunuyor.

Üst kata ana girişten sola dönülerek ilk soldaki kapıdan geçtikten sonra özel kaplanmış çelik merdivenlerden çıkılıyor. İkinci kat büyüklüğü 281 m2. Merdivenden çıkılarak sağa yönlendiğinizde ilk oda Havaist Genel Müdürüne ayrılmış. Genel müdür makamında dışa açılan 5 m2 balkon alanı, özel WC ile dinlenme odasına yer verilmiş. Koridorda ilerlendiğinde toplantı odası ile yönetim kurulu üyesi odası solda bulunan bölümler arasında. Yönetim kurulu üyesi odasında da genel müdür odasında olduğu gibi 5 m2 seyir balkonu, özel WC ve dinlenme odası bulunuyor. Bu yönde sağ koridorun en sonunda yangın merdivenine çıkış sağlanıyor.

Koridorun karşı alanında yine bir yönetici odası var. Bu sırada iş geliştirme direktörü, hukuk müşaviri, yazılım ve arşiv odaları yer alıyor. Sol koridorun sağ bölümünde bay bayan mescit sol kısımda da yine 4 adet bay bayan WC alanlarına yer verilmiş.

HAVAİST Hakkında

HAVAİST, İstanbul Havalimanından  İstanbul’un 43 ayrı noktasına yüzlerce duraktan otobüsle yolcu taşımacılığı gerçekleştiriyor.

Konfor ve ekonomiyi ön planda tutan HAVAİST araç iç dizaynlarını tamamen yolcu konforuna göre tasarlatıyor. Çevre dostu yakıtın kullanıldığı araçlar düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Araç içlerine teknolojik donanımı da taşıyan HAVAİST araç içi ekranlarda TV-film-dizi vb. hizmetleri ile beraber USB destekli şarj üniteleri ve WI-FI hizmeti sağlayarak yolculuğu keyifli hale getiriyor.

HAVALINES VIP Hakkında

‘Ulaşımın ayrıcalıklı yolu’ sloganıyla hizmet veren Havalines VIP İstanbul Havalimanından lüks araçlarla yolcu transfer hizmeti sağlıyor. Hizmetleri arasında günlük kiralama yönteminin de yer aldığı Havalines VIP şehir içi ve şehir dışı lokasyonlara saatlik veya günlük kiralama hizmeti veriyor.

İstanbul Havalimanı -2. gelen yolcu katında bulunan satış ofislerinin verdiği kolaylıkla dünya dillerine hakim karşılama ve yönlendirme ekibi ile birlikte misafirlerini ücretsiz karşılayarak araçlara kadar refakat ediyoruz.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz