Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Havaalanı Ofisleri, Oranjestad Aruba

Kullanım Amacı Havaalanı Teknik Ekip
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 21
Toplam Metraj 374 m²
Proje Yılı 2018
Kullanılacak Bölge Oranjestad, Aruba
Tamamlanma Zamanı 8 Gün
Şu anda 97 misafir bu projeyi inceliyor

Güney Amerika’da Ada ülkesi Aruba Adası’na Havaalanı Ofisi Kurduk

Güney Amerika’da Venezüela’nın kuzeyinde Karayip Denizi’nin güneyinde bulunan ada ülkesi Araba’da konteynerden ofis binaları kurduk. Havaalanı ofis binası, Başkent Oranjestad’ta bulunan Queen Beatrix Uluslararası Havaalanında görev alan teknik personelce kullanılacak.

Birleşimli konteyner modeli kullanılarak demonte ön üretimle hazırlanan ofis binaları deniz yolu konteyner taşımacılığı ile Aruba limanına gönderildi. Cıvatalı ve geçmeli sistemin verdiği teknolojik kolaylıkla 374 m2 büyüklüğe sahip konteyner ofis binası sekiz günde kurulum yapılarak kullanıma hazır teslim edildi.

Projeyle hazırlanan binayla, Queen Beatrix Havaalanında yer hizmetleri sağlayacak firma çalışanlarının kullanımına özel konforlu bir konteyner ofis binası kazandırdık. Havaalanı ofisinde 44 personel görev yapacak.

Proje kapsamında 3x12, 3x9 ve 3x7 metre full demonte konteyner üniteleriyle beraber 2,30x5,95 standart demonte konteynerden oluşan toplam 21 ünite birleşimli sistemle montajlanarak kullanıma hazır teslim edildi. Karmod’a özgü ful demonte sistemin kullanımıyla standart konteyner yapılarda deniz aşırı sevkiyatlarda 14 m2 ile sınırlanan ünitelere çözüm getirilerek 21 m2 veya 48 m2 ünite aralıklarında büyüklüğe yükseltildi. Karmod tarafından özel geliştirilen bu yenilikçi sistemle üretiler 21, 27 ve 36 m2 büyüklüğe ulaşarak konteyner ofis yapılarında daha geniş mekanlar hazırlanabiliyor. 4x12 metre ölçülü 48 metrekare ürünümüz de dikkate alındığında Karmod konteyner üniteleri diğerlerine göre 7 ila 34 metrekare aralığında daha geniş yaşam alanları sunuyor. Bu da benzersiz bir üstünlüğü ifade etmektedir.

Kıta Amerikasında Karmod olarak kalitemiz her geçen gün daha da tanınıyor. Bugün ABD, Kanada, Meksika, Venezüela, Kolombiya, Peru, Şili, Guyana gibi ülkelerinde içinde yer aldığı 10’u aşkın ülkede Karmod ürünleri güvenle kullanılıyor. Konut, toplu konut, ofis yapıları, enerji ve madencilik işletmelerine dönük şantiye işçi kampı yapılarımız kıtada en çok tercih edilen yapılarımız arasında bulunuyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz