Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

600 Kişilik Altın Madeni İşçi Kampı - Gine

Kullanım Amacı İşçi Kampı Yerleşkesi
Yapı Modeli Konteyner
Yapı Adedi 150 Ünite
Toplam Metraj 2.100 m²
Proje Yılı 2017
Tamamlanma Zamanı 80 Gün
Şu anda 60 misafir bu projeyi inceliyor

Batı Afrika ülkelerinden Gine’de Karmod Yeni Nesil Konteyner modelimizle maden işçi kampı yapıları kurduk. Altın madeni çıkarmada çalışacak teknik ofis ve işçilerce kullanılacak kampta 600 kişi kapasiteli. Gine kamp projesinde toplam 150 üniteden oluşan demonte ve full demonte konteyner kullanıldı. Karmod Yeni Nesil 230x595 standart demontenin yanı sıra ilk defa 3x7 metreden 4x12 metreye varan ölçülerde konteyner ünitesini tam demonte olarak uluslararası nakliye standartlarında sevk edebiliyor.

Yerinde kurulumu 80 günde tamamlanarak kullanıma hazır teslim edilen kamp yapılarında çalışma ofisleri, laboratuvar, yatakhane, yemekhane gibi benzeri yaşam alanları bulunuyor.

Yeni Nesil Konteyner Şantiye Yapıları maden kamplarının yapı tercihi

Maden çıkarma ocakları bilindiği gibi zorlu saha çalışma şartlarıyla öne çıkar. Çoğunlukla şehir merkezlerinden kilometrelerce uzakta olan bu sahalarda yaşam oldukça zordur. Bulunduğu bölgeye göre çöl sıcağı, kar, fırtına, yoğun yağış gibi iklimsel etkilerle tozla çamur birbirine karışır maden sahalarında. Bu nedenle zorlu maden sahalarına kurulacak şantiye mobilizasyon yapı tercihi son derece önemlidir.

Karmod olarak 1986 yılından beri sektördeki uzmanlık ve sahip olduğumuz birikimle tasarlayarak ürettiğimiz yeni nesil konteyner şantiye binalarıyla zorlu madencilik sahalarına özel yapılar hazırlıyoruz. Zorlu saha ortamlarına maksimum dayanımda uzun ömür, kullanım ergonomisi ve konforu farklı iklim şartlarında yüksek yalıtım yeni nesil şantiye konteyner yapılarımızın temel özelliğidir.

Uzmanlığın yansımasıyla adeta konteyner ev konforunu hissettiren şantiye mobilizasyon yapılarımız üretimin hiçbir aşamasında kaynak kullanılmadan cıvatalı ve geçmeli yapı sistemiyle üretilmektedir. Duvardan çatıya tamamen sandviç panel kullanımıyla konteyner şantiye yapılarımız benzersiz yalıtım üstünlüğüne sahiptir. Metal aksamlarında yüksek yoğunlukta galvaniz kaplamalı paslanmaz çelik kullanımı ve otomotiv sanayinde tercih edilen en uzun ömürlü boyama teknolojisine sahiptir. Konteyner yapının pencere sisteminde tercih edilen çift camlı pvc sistem ve yine tam kapama sağlayan çit yön metal kaplı özel panel kapı sistemiyle yalıtım en yüksek seviyeye çıkartılmıştır.

Şantiye konteyner yapılarımızın iç yerleşimi uluslararası konaklama ve iş sağlığı standartlarına uygun olarak tasarlanmış olup maksimum genişlikteki ünitelerde yönetici, mühendis, teknik ekip ve diğer çalışanlar için eni iyi konfor şartları hazırlanmıştır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz