Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Gaziantep Şehir Hastanesi Ofisleri - Gaziantep, Türkiye

Kullanım Amacı Sağlık Tesisi İnşaat Süreci Prefabrik Ofisleri
Yapı Modeli Sac Panel Sistem Prefabrik
Yapı Adedi 3 Blok (Herbiri 3'er Katlı)
Toplam Metraj 718 m²
Proje Yılı 2014
Kullanılacak Bölge Gaziantep, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 23 Gün
Şu anda 89 misafir bu projeyi inceliyor

Tamamlandığında Türkiye’nin 5. Büyük sağlık tesisi olacak bin 875 yatak kapasiteli Gaziantep Şehir Hastanesi prefabrik ofis yapılarını Karmod kurdu.

 

Kurulumunu yaptığımız prefabrik ofis binalar inşaat süresince tesisin yapımında görev alacak yönetici ve teknik ekiplerce hazır ofis amaçlı kullanılacak.

 

Yeni nesil prefabrik yapı sistemiyle inşa edilen bu projenin öne çıkan en önemli özelliği blokların birinde sektörde çok az firmanın gerçekleştirdiği 3 katlı sac panel hafif çelik yapı sisteminin kullanılmış oluşudur. Statik hesaplamaları da düşünülerek projelendirilen prefabrik ofis binaları özel diyagonallerle desteklenmiş olup yapı güvenliği en iyi şekilde sağlanmıştır.

Karmod olarak prefabrik yapı projesini gerçekleştirerek kullanımlarına sunduğumuz şehir hastanesi projesinin yüklenicileri olan Kayı - Salini - Samsung Konsorsiyumuna çözüm ortağı olmaktan büyük mutluluk duyduk. Bilindiği üzere Kayı, Salini ve Samsung her biri alanlarında dünyada öne çıkan gruplar arasında yer alıyor.

 

İki blok olarak inşa edilen Prefabrik Ofis projemizin bir bloku 3 katlı 430 metrekare diğeri ise iki katlı 288 metrekare kapalı kullanım alanına sahip. Çoğunlukla yönetim ve teknik personelin kullanacağı prefabrik ofislerin iç kısımları ergonomik kullanımda düzenlendi. Prefabrik hazır ofis binalarının iç bölmelerinde yönetici ofisi, mühendis odaları, teknik ekip odaları, eğitim salonu, toplantı odaları, teknik analiz odası, yemek salonu ve kafeterya gibi kullanım alanları yer alıyor.

 

Bir Bakışta Gaziantep Şehir Hastanesi Projesi

Şehir hastaneleri projesi kapsamında inşa edilen Gaziantep Şehir Hastanesi Türkiye’nin 5. büyük hastanesi olup 638 bin metrekare devasa büyüklükteki kapalı alanı ile öne çıkıyor. Toplam 4 büyük bloktan oluşan Gaziantep Şehir Hastanesi’nde planlanan yatak kapasitesi bin 875 adet olup bu önemli hastanede 475 adet poliklinik odası yer alıyor. Helikopter pistinin de yer aldığı hastanede toplam oda sayısı bin 458 olup yoğun bakım yatak kapasitesi 277.

 

Gaziantep Şehir Hastanesi’nde erişkin yoğun bakım ve çocuk yoğun bakım üniteleri, yanık tedavi ünitesi, iyot tedavi alanı, kadın doğum ünitesi, tüp bebek merkezi, çocuk ve erişkinler için kemik iliği transplantasyon merkezi, palyatif bakım ünitesi gibi alanlar da yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz