Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Emlak Konut Bahçekent Flora Yönetim Ofis Binasını Tamamladık

Kullanım Amacı TOKİ Bahçekent Flora Toplu Konut Projesi Şantiye Yapıları
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 3 Blok
Toplam Metraj 346 m²
Proje Yılı 2014
Kullanılacak Bölge İstanbul, Türkiye
Şu anda 66 misafir bu projeyi inceliyor

Yeni Nesil Konteyner, Marka konut projelerinde

Karmod Yeni Nesil Konteyner, Marka konut projelerinin şantiye ofis tercihi olmayı sürdürüyor. Emlak Konut ve TOKİ güvencesiyle Başakşehir, Hoşdere Millet Bahçesi yanında yükselen İstanbul’un yeni yaşam merkezlerinden Bahçekent Flora konut projesinin konteyner şantiye ofis tercihi Karmod yeni nesil oldu.

İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Sıtar İnşaat Ortaklığında gerçekleştirilen Bahçekent Flora projesinin inşa süresince ofis binası olarak kullanılacak şantiye ofis yapısı üretiminde kaynaksız cıvatalı demonte teknoloji kullanılarak birleşimli sistemle yerinde kullanıma hazır teslim edildi.

İki katlı planda projelendirilen iki katlı konteyner şantiye ofis binası toplam 460 m2 kullanım alanına sahip. Şantiye ofisi içerisinde proje yönetici odası, proje ve saha mühendis odaları, proje teknik odası, toplantı odası, mutfak, yemekhane ile wc üniteleri yer alıyor. Birleşimli vidalı ve geçmeli sistemle üretilen konteyner şantiye yapısı duvar ve çatıda tamamıyla sandviç panel kullanımıyla en iyi enerji tasarrufu ile kazandıran yüksek izolasyona sahip. Karmod yeni nesil konteyner, birleşim alanlarında kullanılan özel contalama sistemi, dıştan vida alanlarını örten özel kapamaları, yapıya özel geliştirilmiş özel kenet sistemiyle sızdırmazlığı çözülmüş  olup markaya has rengiyle de ayrıcalıklı olup şantiye ortamlarında güzel bir görünüme sahip.

Bu fark sunan üstünlüklerle Karmod Yeni Nesil Konteyner; Emlak Konut’un arsa satışı karşılığında gelir paylaşımı yöntemiyle ihale ettiği Bahçekent Flora olarak adlandırılan Başakşehir Hoşdere 2. Etap konut projesinin de şantiye ofis tercihi oldu.

Bir Bakışta Bahçekent Flora Projesi: 120 bin metrekare alan üzerine inşa edilen projenin birinci etap tesliminin 24 ayda gerçekleşeceği ve yatırım bedeli 300 milyon TL olarak belirtiliyor. Bahçekent Flora’da 875 adet daire yer alıyor. Projede, 1 oda 1 salon, 2 oda 1 salon, 3 oda 1 salon ve 4 oda 1 salon konut tipleri mevcut.

TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO güvencesinde yükselen projenin yapımını İzka İnşaat, Dağ Mühendislik ve Star İnşaat İş Ortaklığı gerçekleştiriyor. Flora Bahçe Kent projesinin sosyal imkanları arasında; otopark, yüzme havuzu, buhar odası, yürüyüş yolları, spor alanları, çocuk oyun alanları, dinlenme alanları, fitness center, sauna bulunuyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz