Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Fabrika Yönetim ve Satış Ofis Binası

Kullanım Amacı Çelik Yapı
Yapı Modeli 1 Adet (İki Katlı)
Toplam Metraj 160 m²
Proje Yılı 2016
Kullanılacak Bölge Çayırova, Kocaeli, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 12 Gün
Şu anda 37 misafir bu projeyi inceliyor

Kılıçoğlu Çelik Hasır Metal Fabrika Ofis Binası

Çelik yapı sistemiyle inşa ettiğimiz yapılar fabrika yönetim ofis bina ihtiyaçlarının kısa zamanda karşılanmasını kolaylaştırıyor. Çelik ofis bina projelerimizden birini de Marmara Geri Dönüşümcüler Sanayi Sitesinde gerçekleştirdik.

Kılıçoğlu Çelik Hasır Metal Fabrika bahçesine projelendirilerek kurulumu yapılan bina firmanın yönetim ve satış pazarlama ofisi olarak hizmet vermeye başladı. Çelik yapı sistemiyle iki katlı olarak projelendirilen 160 m² ofis binasının kurulum süresi 12 günde tamamlandı. Firmanın fabrikası Kocaeli ilimizin Çayırova İlçesi Şekerpınar Mahallesi’nde yer alıyor.

Fabrika Yönetimi ve Satış Pazarlama Ofisi Tek Binada

İlk inşa sürecinde Mast Metal Çelik firmasının fabrika yönetim ofisi olarak kullanılan bina günümüzde Kılıçoğlu Çelik Hasır Metal firmasına hizmet vermeye devam ediyor. Firmanın üretim gerçekleştirdiği fabrika bina giriş bahçesine kurulan çelik yönetim ve satış pazarlama ofisi olarak kullanılıyor.

Zemin Kat Fabrika Üretim, Üst Kat Yönetim ve Pazarlama Ofisi

İki katlı projelendirilen çelik ofis binasının zemin katı fabrika üretim ofisi olarak hizmet veriyor. Kare planda projelendirilen ofis binasının zemin katı girişinde antre yer alıyor. Sol tarafta fabrika üretim ofis çalışanlarının odası bina arkasına kadar uzuyor. Antreden geçilerek orta sağ bölümden ilerlendiğinde solda ilk oda fabrika üretim müdürünce kullanılıyor. Bu odanın arka simetrisinde mutfak bölümü yer alıyor. Koridorun arka sağ bölümünde bay ve bayan WC’ler bulunuyor.

Üst kata çıkış iç sağ kısımda özel projeyle üretilen ahşap merdivenden geçilerek sağlanıyor. Merdivenden çıkıldığında sol ön bölüm tamamen yönetici ofis odasına ayrılmış durumda. Bu odayla arkada yer alan üç ayrı odayı koridor bölüyor. Arka solda yer alan oda muhasebe finans odası olarak işlev görüyor. Sağdaki ilk iki oda ise biri satış pazarlama birimince diğeri de toplantı odası olarak kullanılıyor.

Modern Fabrika Ofis Binasının Kurulumu 12 Günde Tamamlandı

Çelik yapı sistemiyle projelendirilerek yerinde kurulum yapılan ofis binaları fabrikalar için büyük avantajlar kazandırıyor. Kılıçoğlu Çelik firmasının kullandığı iki katlı ofis binasının kurulumu sadece 12 günde tamamlandı. Fabrikada ihtiyaç duyulan ofis binasının çelik yapı sistemi tercih edilerek inşası son derece hızlı tamamlanıyor. Uzun inşa süreçleri ve farklı ustalık ihtiyaçları çelik ofis binalarıyla sona eriyor. Üstelik modern mimari de uzun ömürlü, güvenli ve enerji tasarruflu ofisler çelik sistemle çok sayıda avantajla inşa edilebiliyor.

Kılıçoğlu Çelik Hasır Metal Hakkında

Kuruluşu 1989 yılına uzanan firmanın ilk üretimi 1994 yılında yarı mamul sac işleme üretimiyle başladı. 2019 yılında Kılıçoğlu firması çelik hasır ve çit hasırı üretimiyle ikinci kuşak olarak sektöre girdi.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz