Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Eritre’De “Ice Kabin” Şantiye Kurduk

Kullanım Amacı Maden İşletme
Yapı Modeli CTP Kabin
Yapı Adedi 45 Adet
Toplam Metraj 2.129m²
Proje Yılı 2013
Kullanılacak Bölge Eritre
Tamamlanma Zamanı 38 Gün
Şu anda 26 misafir bu projeyi inceliyor

CTP üretim sistemli polyester kabin ürünlerimiz Doğu Afrika ülkelerinden Eritre’de bulunan altın madeni sahasında işçi kampı mobilizasyonu için şantiye yapıları olarak tercih edildi.

Afrika’da sıcak iklime sahip ülkelerinden Eritre’de modüler kabin yapılarımızla kurulan şantiye projesinde altı farklı büyüklüğe sahip toplam 46 adet polyester kabin kullanıldı. Karmod kabin şantiye yapıları ortalama 40 derece sıcak iklime sahip Eritre’de; yüksek sıcağa rağmen iyi izolasyonuyla serin ortam sunması nedeniyle şantiye çalışanlarınca “Ice Cabin” (Serin Kabin) olarak adlandırılıyor.

Şantiye mobilizasyonu çerçevesinde Eritre’de inşa ettiğimiz şantiye kompleksinde CTP polyester kabin yapılar kullanıldı. Tam teşekküllü bir şantiye yapı örnekliğinin sunulduğu yapılar altın madeni çıkarma sahasında görev alan personelce kullanılacak. Polyester kabin şantiye yapı grubumuzda teknik ofis çalışanlarınca kullanılacak şantiye ofis binası, maden analiz laboratuvarı, mühendis yatakhane binaları, mavi yaka yatakhane binaları, yemekhane binaları, wc duş kabinleri, toplantı odaları, eğitim salonu, güvenlik kabini gibi temel yapılar yer aldı.

Ekiplerimizce 38 günde kullanıma hazır hale getirilen toplam 2 bin 129 m21 kapalı kullanım alanına sahip altın madeni işçi şantiye kabin kompleksi projemizde; 6 adet 3,90x18,30 kabin, 14 adet 3,90x12,30 kabin, 24 adet 3,90x9,90 kabinle 1 adet 3,90x8,70 kabinler kullanıldı. Tamamı CTP sistemli panellerden oluşan polyester kabin yapılarımızın duvar ve çatılarında yüksek yalıtım sağlayan özel dolgu maddeleri kullanılmaktadır. Özel fırınlama sistemiyle uzun ömürlü dayanım kazandırılan polyester kabin yapılarımız güvenlik kabini başta olmak üzere farklı ülkelerde ofis, şantiye yapısı ve hatta konut tercihi ile kullanılıyor. Yüksek yalıtımlı sistemin verdiği avantajla aşırı sıcak veya soğuk havalarda çok kolay ve enerji tasarrufuyla çok ekonomik iklimlendirme yapılabilmektedir. Yapılarımızın elektrik tesisatları da uluslararası standartlarda özel projeli olarak hazırlanmakta olup tam yangın güvenliğine sahiptir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz