Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Emlak Konut Altıeylül Projesi Altıeylül

Kullanım Amacı TOKİ Toplu Konut Proje Ofisi
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Adet (İki Katlı)
Toplam Metraj 554 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Balıkesir, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 21 Gün
Şu anda 38 misafir bu projeyi inceliyor

Balıkesir Altıeylül Toplu Konut Proje Ofisi

Emlak Konut Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. tarafından Balıkesir’in Altıeylül ilçesinde yaptırılan toplu konut projesi için ofis binası inşa ettik.

Prefabrik yapı modeliyle üretilen ofis binası iki katlı olarak inşa edildi. 554 m2 büyüklükteki prefabrik ofis toplu konut projesinin ana yüklenici firmaları Solid Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ve Adım Gayrimenkul A.Ş. tarafından kullanılacak.

Emlak Konut Altıeylül toplu konut projesi prefabrik ofisi 277 m2 zemin üzerine iki katlı olarak inşa edildi. İki katta toplam büyüklük 554 m2 oldu. Karmod modern tesislerinde üretimi tamamlanan prefabrik ofis tıra yüklenerek Balıkesir şantiye sahasına sevk edildi. Karmod profesyonel ekibinde kurulumuna başlanan yapının inşa süresi 21 günde tamamlandı.

Altıeylül toplu konut proje ofis binasına geniş cephe orta kısımda giriş sağlanıyor. Giriş bölümünün sol kısmında sırasıyla teknik ofis, proje tasarım ofisi, şantiye şefi odası, şaha inşaat şefi ve mimar odası bulunuyor. Sağ ön bölümde elektrik mühendisi odası, idari amir odası, muhasebe odasıyla mutfak yer alıyor. Arka kısımda ise tekniker odası, harita mühendisi odası ve toplantı salonu bulunuyor. Bu katta arka bölümde bay ve bayan WC alanları yer alıyor.

Üst kata ofis içerisinden merdivenle çıkılıyor. Birinci katta iki ayrı proje yönetici odası yer alıyor. Bu katta yer alan diğer bölümler arasında müdürü ofisi, inşaat mühendisi odası, elektrik mühendisi odası, mekanik mühendisi odası, arşiv ve sistem odalarıyla iki ayrı toplantı salonu bulunuyor. Mutfak ve yine WC alanları bu kattaki diğer bölümler arasında.

Emlak Konut Balıkesir Aytıeylül Toplu Konut Projesi Hakkında

Emlak Konut GYO’nun Balıkesir’deki projesi olan Altıeylül Toplu Konut projesinin ÇED süreci 20 Haziran 2022 tarihinde başladı. ÇED sürecinin tamamlanması sonrası ihale aşamasına geçilen proje için Eylül 2022 tarihinde ihaleye çıkıldı. Emlak Konut tarafından açılan Altıeylül Toplu Konut inşası ihalesini Solid Gayrimenkul Yatırım A.Ş. ve Adım Gayrimenkul A.Ş. ortaklığı kazandı.

Altıeylül Toplu Konut projesine Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı tarafından Nisan 2023 tarihinde gerçekleştirilen temel atma töreniyle başlandı. Söz konusu toplu konut projesi Balıkesir ili Altıeylül ilçesi Gümüşçeşme Mahallesinde 46 bin 168 m2 alan üzerinde gerçekleştiriliyor.

Balıkesir Altıeylül Toplu Konut projesiyle 415 konut inşa edilecek. Konutlarla birlikte ticari alanların inşası, altyapı ve çevre düzenlemeleri Solid – Adım konsorsiyumu tarafından tamamlanacak.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz