Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Edirne Halk Ekmek Büfeleri

Kullanım Amacı Halk Ekmek Büfeleri
Yapı Modeli CTP Kabin
Yapı Adedi CTP Kabin (270x270 cm)
Toplam Metraj 80 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Edirne, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 7 Gün
Şu anda 79 misafir bu projeyi inceliyor

Karmod Kabin, Halk Ekmek Satış Büfelerinde en çok tercih edilen marka olma konumunu sürdürüyor. Son olarak Edirne Belediyesi hizmete aldığı Halk Ekmek Satış noktalarında Karmod Kabin ürünlerini tercih etti.

Her gün 10.000 Ekmek Edirne Halkı ili Buluşuyor

Edirne Belediyesi ilk olarak Mart 2022 yılında Halk Ekmek üretimine başladı. İlk aşamada 7 ayrı noktada başlayan Edirne Halk Ekmek satış büfeleri bugün 11 noktaya ulaştı. Belediye her gün üretimini gerçekleştirdiği 10 bin adet taze halk ekmeği bu noktalardan Edirne halkıyla buluşturuyor. 11 noktada hizmete alınan 270x270 ölçüsündeki halk ekmek satış büfeleri halkın ucuz ve sağlıklı ekmeğe ulaşımını kolaylaştırıyor.

Halk Ekmek Satışı İçin En İyi Ergonomi

Karmod Büfe kabinler başta İstanbul Büyükşehir Belediyesi İHE Halk Ekmek A.Ş. olmak üzere Türkiye’nin en çok tercih edilen büfe kabini. İstanbul, Kocaeli, Samsun, Bursa, Ankara’da milyonlarca insan taze halk ekmeği Karmod büfe kabinlerden alıyor.

Karmod büfe kabin Halk Ekmek satışına tam uyumlu ergonomisiyle öne çıkıyor. Hazır konsept pratik yapı özelliğiyle şehrin her noktasına kolayca yerleştirilebiliyor. Uzun yıllar güvenle kullanılıyor. Ekmek sunumuna özel raf düzeni, pratik hareketli açılır satış penceresi ile büfe kabinde en iyisi.

Sağlıklı Ekmek Hijyenik Ortamda Sunulur

Halk Ekmek üretimi yapan belediyelerimizin tamamı sağlıklı ekmek üretimi için hijyen kurallarına en iyi şekilde riayet ediyor. Bir yandan en kaliteli taze ekmeği en ekonomik fiyatla sunarken aynı zamanda halk sağlığını da önemsiyorlar. Karmod büfe CTP kabin üretim sistemiyle ekmek satışı için en hijyenik yapılar arasında yer alıyor. Beyaz parlak yüzeylerinin temizliği çok pratik çok kolay. Ferah iç ortamında Halk Ekmek satışı gerçekleştiren personel de en iyi ergonomisiyle konforu yaşıyor. Heyecanla başladığı bir günün akşamına neşeyle ulaşıyor.

Edirne Belediyesi Halk Ekmek Hakkında

Edirne Belediyesi ilk kez Mart 2022 tarihinde halk ekmek üretimine başladı. Halk Ekmek hizmetinin kuruluşunda “Tek karımız, sağlığınız.” ilkesini benimseyen Edirne Belediyesi kar amacından öte sağlıklı ekmeği halkla buluşturma amacında.

Mart 2022 tarihinde 7 satış noktasıyla hizmete alınan Edirne Halk Ekmek kısa zamanda 8’e günümüzde ise 11 ayrı satış noktasına ulaşmıştır.

Edirne Belediyesi Halk Ekmek Satış Noktaları Nerelerde?

 • Kıyık (Emniyet Müdürlüğü Ek Hizmet Binası karşısı)
 • Yıldırım Beyazıt Mahallesi (Yıldırım Merkez Park İçi)
 • Yeniimaret Mahallesi (Yeniimaret Mahalle Muhtarlığı yanı)
 • Karaağaç Mahallesi (Mustafa Necati İlköğretim Okulu Yanı)
 • Saraçlar( Akbank karşısı)
 • Ayşekadın(Ayşekadın Camii Önü)
 • İstasyon(Aytemiz Petrol karşısı)
 • Baca (Fatih Muhtarlığı yanı)
 • Esentepe (Esentepe Taksi Durağı karşısı)
 • Şükrüpaşa (Yayla Taksi Durağı karşısı)
 • Eski TOKİ (TOKİ Taksi Durağı yanı)
Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz