Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Liv Yapı'ya Dubleks Prefabrik Ev

Kullanım Amacı Aile Sağlığı Merkezi
Yapı Modeli Prefabrik Ev
Yapı Adedi 1 Adet
Toplam Metraj 271 m²
Kullanılacak Bölge İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 14 Gün
Şu anda 66 misafir bu projeyi inceliyor

Halkalı’ya Villa konforunda Aile Sağlığı Merkezi

İstanbul’un Küçükçekmece ilçesi Halkalı semtinde iki katlı dubleks prefabrik yapı modeliyle inşa ettiğimiz Halkalı Aile Sağlığı Merkezi devreye alınarak hastalara hizmet vermeye başladı. Birinci basamak sağlık hizmeti verilen Aile Sağlığı Merkezi klasik Osmanlı mimarisini anımsatan konak havasıyla içerisinde bulunduğu park alanına farklı bir hava kazandırdı. Prefabrik Aile Sağlığı Binası ahşap desen dış kaplamasıyla yeşil ortama tam uyum sağladı.

İstanbul Halkalı’da temel sağlık ocağı hizmetlerinin sunulmasında büyük bir açığı kapatan Aile Sağlığı Merkezi villa yapı konforunda iki katlı prefabrik yapı modeliyle inşa edildi. Sağlık merkezi binası güvenli yapı modeninin yanı sıra hizmet alacaklar açısından kolay ulaşılabilir bir noktada yer alıyor. Bina Sağlık Bakanlığı standartlarında uygun havalandırma, ısıtla ve aydınlatma tertibatlarına sahip. Giriş kat 132 metrekare, üst kat 139 metrekare olmak üzere toplam 271 metrekareden oluşan prefabrik Aile Sağlığı Merkezi binasının inşa aşaması 15 gün gibi bir zaman diliminde tamamlanarak Sağlık Bakanlığı’nın kullanımına teslim edildi.

Sağlık hizmet standartlarının her aşamada uygulandığı sağlık tesis binasında bekleme ve kayıt salonu, 6 doktorun aynı anda hizmet verebileceği 6 adet muyane odası, içerisinde hastaya tıbbi girişimlerin yapılabileceği büyüklükte lavabosu da bulunan tıbbi müdahale odası (bu odada aynı zamanda enjeksiyon, aşı, küçük cerrahi müdahaleleri gerçekleştirebilmek için uygun büyüklükte muayene ve müdahale masası, acil müdahale malzemeleri, jinekolog müdahale masası, dezenfeksiyon ve sterilizasyon cihazları yerleştirilebilecek şekilde tasarlandı), laboratuvar, sağlık kayıtları ve hasta verilerinin dosyalanarak arşivleneceği veri merkezi odası, hemşire odaları, çalışan personel ve ayrıca hastaların kullanabileceği lavabo ve tuvaletler yer alıyor. Merkezde engelli hastaların ergonomik kullanımlarına özel engelli rampa girişleri de bulunuyor.

Aile Sağlığı Merkezleri prefabrik yapı sistemiyle hızla yaygınyaştırılabilir

Prefabrik yapı sistemi bina güvenliği tam anlamıyla sağlanmış güvenli teknolojik hızlı üretim sistemi, diğer yapı modellerine göre kıyaslanamayacak kadar hızlı kurulum avantajı ve en önemlisi çok ekonomik prefabrik yapı finansmanı bütçe kolaylığıyla ihtiyaç duyulan aile sağlığı merkezlerinin en kısa sürede inşa edilmesi için en iyi yapı modeline sahiptir.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz