Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bandırma-Osmaneli Demiryolu Şantiyesi

Kullanım Amacı Demiryolu Hattı Şantiye Yapıları
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 4 Blok
Toplam Metraj 434 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Nilüfer, Bursa, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 9 Gün
Şu anda 20 misafir bu projeyi inceliyor

Zamanla Yarışan Projelerin Şantiye Yapı Tercihi

Projeden üretime, sevkiyattan kullanıma hazır montaja güvenli ve hızlı kuruluma sahip konteyner yapılarımız büyük projelerin tercihi olmaya devam ediyor. Yeni nesil konteyner yapılarımız Bandırma-Bursa-Yenişehir-Osmaneli Yüksek Standartlı Demiryolu Hattı Yapımı işini yüklenen firmanın şantiye yapı tercihi oldu.

Projenin yüklenicilerinden Yapıray, Bursa’nın Nilüfer ilçesi Görükle bölgesinde planladığı şantiye binalarında Karmod ürünlerini seçti. Bandırma-Bursa-Yenişehir-Osmaneli Yüksek Standartlı Demiryolu Hattı Yapımı Elektromekanik Sistemlerin Temini Projesi Üstyapı İşleri’nin yürütüleceği bölge şantiye yapılarımız 4 bloktan oluşuyor. Blokların saha kurulumu toplam 9 günde tamamlanarak proje yönetimine teslim edildi.

Proje kapsamında üretilerek kullanıma hazır kurulumu gerçekleştirilen yapılar arasında konteyner ofis binası, laboratuvar, yemekhane ve WC duş üniteleri yer alıyor.

168 m² Şantiye Konteyner Ofis Binası

168 m² şantiye ofis binası demiryolu hattı işinin Bursa bölgesindeki saha faaliyetlerinin merkezini oluşturuyor. Şantiye ofis binası 8 ayrı konteyner ünitesinin sahada bir araya getirilmesiyle kuruldu. Üniteler Karmod Tuzla tesislerinde hazır olarak üretilerek sahaya sevk edildi.

Karmod uzman ekibimizce bir araya getirilerek bağlantıları gerçekleştirilen ofis binasının elektrik tesisat uygulamasıyla sıhhi ve atık su tesisatları sahada yapıldı. Proje uygunluğu ekiplerimizce uygulama aşamalarında denetlendi. Ofis binasının iç oda bölmeleri de sahada gerçekleştirilen uygulamalar arasında yer aldı. Uzman ekibimiz projeye göre bölmeleri tamamladı. Bölmeler sonrası konteyner şantiye ofisinde şantiye şefi odası, iş güvenliği uzman odası, satın alma odası, toplantı odası, arşiv odası ile WC alanları hazırlandı.

126 m² Şantiye Konteyner Ofis Binası

Yüksek standartlı demiryolu hattı projesinin şantiye yapılarından biri de 126 m² büyüklükteki konteyner yemekhane binası. Yemek dağıtım bankosunun da yer aldığı yemekhane binasında aynı anda 50 personel yemek yiyebiliyor. Yemekhane binası 6 adet 3x7 metre büyüklükteki konteyner ünitelerinin birleşimiyle inşa edildi.

126 m² Şantiye Konteyner Laboratuvar Binası

Hızlı tren hattı şantiye projesinin yapılarından biri de laboratuvar binası. 126 m² bina hattın inşa edileceği sahalardan alınan numunelerin analizinde kullanılacak. Aynı zamanda kullanım planlanan malzemeler bu laboratuvarda testlerden geçirilecek. Laboratuvarın inşasında da yemekhane binasında olduğu gibi 6 ayrı konteyner ünitesi kulanıldı.

Proje için kurulum yapılan konteyner ofis, yemekhane ve laboratuvar binalarının üzerine ekstra çatı kaplama uygulaması yapıldı. Çatı sistemiyle binanın ısı yalıtımına katkı sağlanması hedeflendi. Yapıray Bursa şantiye yapı grubunda 1 adet de 230x600 konteyner WC ünitesi yer alıyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz