Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Cide Soğuksu Derneği Binası

Kullanım Amacı Dernek Yönetim ve Sosyal Tesis Binası (Cide Soğuksu Derneği Vakfı)
Yapı Modeli Hafif Çelik Yapı Sistemi
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 163 m²
Proje Yılı 2018
Kullanılacak Bölge Çengelköy, Üsküdar, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 12 Gün
Şu anda 85 misafir bu projeyi inceliyor

Soğuksu Derneği Vakfına Özel Çelik Sistem Hizmet Binası

İstanbul’da yaşayan Kastamonu ili Cide ilçesi Soğuksu köylülerinin kurduğu Soğuksu Derneği Vakfı için hizmet binası inşa ettik. Hafif çelik sistem prefabrik yapı modeliyle inşa edilen hizmet binası içerisinde yönetim merkeziyle beraber çok amaçlı salon yer alıyor. Vakfın Üsküdar ilçesi Çengelköy merkezinde yer alan arsası üzerine inşa edilen yeni dernek binasının büyüklüğü 163 m2. Duvardan çatıya çelik sistemlerin kullanıldığı binanın saha kurulumu 12 gün gibi kısa bir zaman diliminde tamamlandı.

Çelik yapı sistemiyle inşa edilen lokal binaları dernekler için büyük kolaylık

İstanbul genelinde ülkemizin çeşitli il ve ilçeleriyle köylerinden gelen vatandaşlarımızın kurduğu binlerce hemşeri derneği bulunuyor. Bu derneklerin bir çoğu merkez bir binaya sahip değil. Çoğu dernek apartmanların dar mekanlarında veya bir iş yerinin kendilerine ayrılan odalarında hizmet sunmaya çalışıyor. Kira rayiçlerinin de çok yüksek olduğu bu dönemde derneklere ait boş arsalara çelik yapı sistemi kullanılarak bina kurmak çok kolay. Hazır projelendirilmiş çok sayıda palanlardaki dernek merkezi ve lokal binaları günler içerisinde inşa edilebiliyor. Kaynaksız yeni nesil teknoloji kullanımıyla tamamen cıvata somunlu sistemle üretilen çelik yapılar her yere kolayca sevk edilebiliyor. Türkiye’nin her bölgesinde uzman ekiple günler içerisinde tamamlanarak hizmete alınabiliyor.

Soğuksu Vakfı Yönetim ve Hizmet Salonu Aynı Binada Toplandı

Karmod uzmanlığıyla Cide Soğuksu Derneği Vakfı için inşa edilen çelik binada yönetim ofisi ve çok amaçlı etkinlik salonu bir arada. Tek katlı olarak projelendirilen binanın sağ bölümü vakıf yönetim ofisi olarak planlandı. Bu bölümde iki ayrı oda bulunuyor. Odalardan biri vakıf başkanına ait olup diğer oda ise dernek sekreteri için ayrılmış durumda. Ayrı girişi bulunan yönetim odalarından ana salona da bir geçiş bulunuyor. Binanın sol kısmında ise genişçe bir etkinlik salonu yer alıyor. Salonun yine en sol kısmında çay ocağının da içinde bulunduğu çok amaçlı mutfak bölümü bulunuyor. Bu bölümde bay ve bayan tuvaletlere de yer verilmiş. Etkinlik salonunda hemşerilerle dernek toplantıları yapılmasının yanı sıra kına, nişan gibi organizasyonlar için de hizmet verilmektedir. Salon duvarları Cide’nin yöresel dokuma ve kumaşlarıyla otantik olarak süslenmiş. Aynı dokumalar dermek yönetim odası ve salon koltukları üzerinde de dekoratif uygulamalarla sergilenmiş.

Çelik yapı modeliyle inşa edilen Kastamonu Cide Soğuksu ve Çevre Köyleri Derneği Vakfı merkez binası İstanbul’daki diğer hemşeri dernekleri için görülmesi gereken bir numune oluşturuyor. Çok sayıda dernek çelik yapı sistemiyle merkez binalarını kolayca inşa ettirebilir. Çelik yapı sistemi hem inşa süresi hem de kazandırdığı ekonomisiyle dernekler için büyük avantajlar sunuyor. Üstelik güvenli ve uzun ömürlü yapı modeline sahip. 

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz