Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Sheraton Grub’a Cibuti’de Resort Evler

Kullanım Amacı Sheraton Grup Resort Evler
Yapı Modeli Hafif Çelik Sistem
Yapı Adedi 4 Blok
Toplam Metraj 326 m²
Proje Yılı 2019
Kullanılacak Bölge Cibuti
Tamamlanma Zamanı 45 Gün
Şu anda 68 misafir bu projeyi inceliyor

Otel zincirinde dünyanını önde gelen grubu Sheraton’a Doğu Afrika ülkesi Cibuti’de resort otel evleri kurduk. Karmod çelik sistem yapı modeliyle Türkiye’de üretilip ülkeye gönderilen çelik evler kullanıma hazır kurulumla teslim edildi.

Modern teknolojiyle demonte ön üretimle Karmod tesislerinde hazırlanan çelik ev kolayca sevk edilerek dünyanın her bölgesinde yapı malzemelerine ihtiyaç duyulmadan kurulum yapılabiliyor. Çelik konstrüksiyon sistemli hazır evler özellikle inşaat imkanlarının sınırlı olduğu bölgelerde konut projelerine kolaylık sağlıyor. Hızlı kurulum avantajı da yatırımcıların kısa sürede hizmet vermeye başlayarak yatırım bütçelerini hemen kazanca dönüştürmelerine önemli katkı sağlıyor.

 

Karmod uzmanlığıyla Sheraton Cibuti projesi kapsamında 4 konuttan oluşan çelik evin üretimi gerçekleştirildi. Cibuti şehrinin Arta semtindeki otel yerleşkesi içerisinde hafif çelik konstrüksiyon sistemli 4 ev Karmod ekiplerince 45 gün gibi kısa bir zaman diliminde kurulum yapılarak kullanıma hazır hale getirildi. Müstakil bahçeli ev formatına uygun hazır evlerin her biri 79 metrekare büyüklükte ve 2+1 ev kullanım planına sahip. Sheraton grup Cibuti otel yerleşkesi içerisinde yer alan konutlar resort otel olarak hizmet veriyor.

 

Sheraton Cibuti Otel, eski diplomatik bölge yanında güvenli bir alanda yer alıyor. Tadjourah Körfezi'nde bulunan otel Cibuti şehir merkezine yürüme mesafesinde bulunuyor. Otelin Cibuti havaalanına uzaklığı sadece 10 dakika mesafede olup güvenlik açısından ülkenin en güvenli otelleri arasında yer alıyor. Ana otel her biri lüks olarak döşenmiş 185 konforlu odada konuklarını ağırlıyor. Çevre düzenlemesinde görsel şölen oluşturacak şekilde su havuzları kullanılmış olup odalara muhteşem manzara kazandırılmış.

 

Karmod’un otel yerleşkesinde inşa ettiği yeni resort evlerde ülkeye gelen özel konuklara hizmet verilecek. Müstakil bahçeli konseptle özel hazırlanmış bu konutlarda misafir edilecek ziyaretçilere kendi ev rahatlıklarında bir konaklama mekanı oluşturulması amaçlanmış. Konaklayan misafirler bahçeye açılan resort ev kapılarıyla hem görsel hem de ruh hali olarak yeşille iç içe vaziyette kendilerini daha özel hissedecekler.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz