Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bursa Çınarönü Hacıvat Spor Tesisi

Kullanım Amacı Spor Tesisi Binası
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 320 m²
Proje Yılı 2015
Kullanılacak Bölge Yıldırım, Bursa, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 24 Gün
Şu anda 99 misafir bu projeyi inceliyor

Bursa Çınarönü Hacıvat Spor Tesisi

Çınarönü Hacıvat Spor Tesisi hizmet binasını 24 günde tamamlayarak teslim ettik. Tesis, Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Yıldırım ilçesinde yaptırılarak gençleri spora yönlendirmek amacıyla 2015 tarihinde açıldı.

Çınarönü – Hacıvat Spor Tesisi günümüzde Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Kulübü çatısı altında hizmet veriyor. Prefabrik yapı sisteminde yılların vermiş olduğu uzmanlık ile inşa edilen tesis binası uzun ömürlü kullanım standardıyla öne çıkıyor.

Çınarönü - Hacıvat Spor Tesis Binası

320 m² büyüklükteki prefabrik spor tesisi binası klasik bir kulüp binası olmanın ötesinde içerisinde eğitim sınıflarının da yer aldığı komplike bir yapı konumunda. Bina içerisinde idari ofislerin yanı sıra 4 adet derslik, 1 karate salonu bulunuyor. Sporcu soyunma odaları ile WC duş üniteleri tesis binasında yer alan diğer bölümler arasında. Yapının giriş ön sol kısmında genişçe bir kafeterya salonu yer alıyor.

Spor tesis binalarındaki yılların vermiş olduğu uzmanlığın yansıdığı yapıda kullanım ergonomisi hemen göze çarpıyor. Eğitim sınıfları derslik standartlarına göre planlandı. Karmod prefabrik binalarındaki yüksek yalıtım performansı bu projede ekstra dış cephe uygulamalarıyla desteklenerek daha da iyi seviyeye yükseltildi.

Çınarönü - Hacıvat Spor Tesisleri

Tesis günümüzde Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Kulübü organizasyonu içerisinde hizmet veriyor. Çınarönü - Hacivat Spor Tesisleri Yıldırım ilçesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Spor kompleksinde Karmod tarafından inşa edilen prefabrik yapının yanı sıra 2 adet sentetik futbol sahası, 1 kum saha, 1 basketbol sahası yer almaktadır. Basketbol sahası halka açık olarak hizmet vermektedir. Prefabrik bina içerisindeki derslikler ve karate salonu bölgede bulunan okul ve dernekler tarafından eğitim amaçlı kullanılmaktadır.

Tesiste bulunan futbol sahalarında bölgedeki amatör takımlar antrenman çalışmalarını burada yürütmektedir. Hacıvat futbol sahasında BASKF tarafından verilen resmi müsabakalarda oynanmaktadır.

Tesis Bursa ilinin Yıldırım ilçesi Çınarönü Mahallesi 4.Yıldız Sokak No:14 adresinde yer almaktadır.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Kulübü

Bursa Büyükşehir Belediyesi Gençlik Kulübü, Bursa Büyükşehir Belediyesinin gençlik odaklı çalışmalar yürütmesi için kurulmuştur. Kulübün Çınarönü – Hacıvat’la birlikte 8 ayrı noktada tesisi bulunmaktadır.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz