Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Beylikdüzü İnşaat Ofisi Binası

Kullanım Amacı Şantiye Ofisi
Yapı Modeli Panel Sistem Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 1 Blok
Toplam Metraj 164 m²
Proje Yılı 2020
Kullanılacak Bölge Beylikdüzü, İstanbul, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 8 Gün
Şu anda 45 misafir bu projeyi inceliyor

Toplu Konut Projelerinin Şantiye Ofis Binası Tercihi

Hızlı kurulum, kullanım ergonomisi, bütçe avantajı gibi öne çıkan üstünlükleriyle Karmod prefabrik yapılar toplu konut projelerinin şantiye ofis tercihi. Prefabrik ofis binamızı tercih eden marka konut projelerinden biri de Akros İstanbul projesi. 3 ayrı blokta toplam 496 konut ve 33 ticari alanın yer aldığı Akros İstanbul projesi Beylikdüzü’nde bulunuyor. Konut projesinin inşası süresince kullanılan prefabrik ofis binası Karmod tarafından inşa edildi. 164 m2 büyüklükteki ofis binasının kurulumu 8 gün gibi kısa bir sürede tamamlanarak projenin kullanımına sunuldu. Prefabrik ofis projenin şantiye yönetim ofisi olarak kullanılıyor. Proje yöneticisi ile birlikte şantiye şefi, inşaat teknikeri odaları ofis içerisinde yer alan bölümler arasında. Ofis binası içerisinde toplantı salonu ile mutfak da yer alıyor.

Akros İstanbul şantiye ofis binasının üretiminde panel sistem prefabrik yapı modeli kullanıldı. Projesi Karmod teknik ofisinde hazırlanan yapının üretimi modern hatlarda gerçekleştirildi. Karmod ofis binalarının genel özelliği olarak kaynaksız yeni nesil teknoloji ile üretim yapıldı. Bu sayede yüksek galvaniz kaplı çelik metallerin tamamı kaynağın oluşturacağı paslanma risklerinden uzak tutuluyor. Proje kapsamında hazırlanan ofis binasının duvar dış duvar panelleri 10 cm iç duvar kalınlıkları da 6 cm olarak üretildi. Duvardan çatıya, elektrik malzemesinden su tesisat malzemelerine, boyaya kadar tek bir araca yüklenen yapı şantiye alanına sevk edildi. Karmod ekipleri tarafından sevkiyatın tamamlandığı gün kurulumuna başlanan ofis binasının saha inşa süreci sekiz günde tamamlandı.

Şantiye projeleri prefabrik ofisle zamandan kazanıyor

Prefabrik şantiye yapıları hızlı kurulum gibi önemli bir avantajıyla projelere zamandan kazandırıyor. Yüz  metrekarenin üzerindeki binaları günler içerisinde montajlanarak projelerin kullanımına sunuluyor. Bu durum özellikle zamanla yarışan şantiye yönetimlerinin işini oldukça kolaylaştırıyor.

Prefabrik şantiye binalarının bir diğer önemli avantajı da proje sahiplerine bütçe kazancı sunması. Proje sahiplerini bir yandan klasik betonarme tarzı bina yöntemlerinin uzun inşa süreçlerinden kurtarırken bütçe avantajıyla da kazandırıyor. Prefabrik yapılar hızlı üretim modeline sahip olduğundan tüm malzemeleriyle fabrikada üretilip sahada sadece kurulumu yapılıyor. Üretim kısa zamanda gerçekleştiğinden olası malzeme artışları bina bütçesine yansımıyor. Sözleşmede belirlenen bütçe ne kadarsa kurulum sonrası ödenen rakam o oluyor.

Akros İstanbul Projesi

Kaysel, Ak Proje ve Ertok Yapı ortak girişimiyle gerçekleştirilen Akros İstanbul projesi Beylikdüzü’nde yer alıyor. Proje biri 35 ikisi de 18 katlı olmak üzere toplam üç bloktan oluşuyor. Projede 496 konutla birlikte 33 ticari alan yer alıyor. Lüks yaşam alanlarının da yer aldığı Akros İstanbul’da 79 ile 312 m2 arasında konut alanları bulunuyor. Konut tipleri 1+0, 1+1, 2+1 ve 5+1 şeklinde sıralanıyor. 125 metre yükseklikteki kulesi şu aşamada Beylikdüzü, Esenyurt ve Büyükçekmece bölgesinin en yüksek binası konumuna sahip.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz