Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Cotonou Havaalanı Yemek Üretim Tesisi - Cotonou Benin

Kullanım Amacı Yemek Üretim Firması
Yapı Modeli Yeni Nesil Konteyner
Yapı Adedi 1 Blok (6 Ünite)
Toplam Metraj 63 m²
Proje Yılı 2017
Kullanılacak Bölge Cotonou, Benin
Tamamlanma Zamanı 2 Gün
Şu anda 92 misafir bu projeyi inceliyor

Afrika lokasyonunda her ay çok sayıda proje gerçekleştiren Karmod bir projeye de Benin’de imza attı. Batı Afrika ülkesi Benin’in en büyük nüfusa sahip merkezi şehri Cotonou havaalanının yemek üretim binası olarak kullanılacak konteyner yemekhane yapısı kurduk. Tamamlanan projeyle Karmod Yeni Nesil konteyner yapıları çok amaçlı kullanım örneklerinden birini daha sergilemiş oldu. Dünya genelinde konteynerde en geniş kullanım alanına sahip ünitelerin üretimini gerçekleştiren Karmod kalite ve ergonomisiyle de özellikle tercih edilen marka konumunda.

Konteyner yemekhane binasına özel projelendirilen iki katlı binanın kurulumu sadece 2 günde tamamlandı. Demonte kaynaksız teknolojiyle tamamen vidalı geçmeli sisteme sahip konteyner yapılarımız dünyanın her yerinde hızlı kurulum özelliğiyle acil yapı ihtiyaçları için en iyi çözümler arasında yer alıyor.

Proje kapsamında Cotonou Havaalanına Catering hizmeti sunan firmaya özel iki katlı konteyner yemekhane binası projelendirdik. Proje onayı sonrası Karmod tesislerinde ön üretimi gerçekleştirilen yapı deniz yolu konteyner taşımacılığıyla Cotonou limanına sevk edildi. Bölge ekiplerimizce başka hiçbir malzemeye ihtiyaç duyulmadan kullanıma hazır kurulumu gerçekleştirilen konteyner yemekhane binası hizmet vermek üzere teslim edildi. Mutfak ve soğuk hava depo sisteminin bulunduğu konteyner yemekhane binasında havaalanı personeli ve yerel hava yolu firmasının kabin içi yolcu ikramlıkları hazırlanıyor.

Proje kapsamında iki katlı olarak kurulan catering binası çok alternatifli olarak farklı yapı ihtiyaçları için kullanım imkanı sunuyor. Yeni nesil yapılarımızın en çok tercih edildiği kullanım yerleri arasında mobilizasyon şantiye binaları ilk başta yer alıyor. Yapılarımız konteyner ofis, konut, şantiye işçi kampı, mülteci barınma evi, afet sonrası acil yerleşim üniteleri, yatakhane, yemekhane gibi çok sayıda yaşam alanı ihtiyacı için uzun ömürlü kullanımda tercih görüyor.

Yapılarımız kısa süreli kullanıma sahip şantiye yapı projeleri, geçici afet ve mülteci konutları gibi ihtiyaçlarda süreli yapı modeli olarak da kullanılıyor. Geçici kullanımdaki şantiye ve mülteci kamp yapıları kullanım tamamlandığında konteyner yapı vida ve geçmelerinde sökülerek başka mekanlara kurulum yapılabiliyor veya az yer kaplayarak depolanabiliyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz