Tüm talep ve istekleriniz için satış ofislerimizden, çağrı merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

Belek Regnum Carya Otele Prefabrik WC

Kullanım Amacı Belek Regnum Carya Oteli Tesis WC Binaları
Yapı Modeli Prefabrik Yapı
Yapı Adedi 2 Blok (57 m²)
Toplam Metraj 114 m²
Proje Yılı 2022
Kullanılacak Bölge Belek, Serik, Antalya, Türkiye
Tamamlanma Zamanı 4 Gün
Şu anda 17 misafir bu projeyi inceliyor

Belek Regnum Carya Oteline Özel Prefabrik WC Yapıları

Turizmin başkentlerinden Antalya’da yer alan Belek Regnum Carya oteline özel prefabrik WC yapıları inşa ettik. Her biri 57 m2 büyüklükteki iki ayrı prefabrik tuvalet binaları otelin ana binalarıyla birlikte tesis içerisinde yer alan Carya Golf Club sahasında hizmete alındı.

İki ayrı yapı 4 günde hizmete alındı

Her biri 3 ayrı tuvalet ünitesini içinde barındıran prefabrik WC yapılarının kurulumu 4 gün gibi kısa bir zaman diliminde tamamlandı. Tuvalet yapılarından biri otel yerleşkesinde uluslararası golf turizm işletmeciliği yapılan Carya Golf Club sahasında önemli bir ihtiyaca çözüm getirdi. Diğer yapı konaklama binalarının yanındaki bahçeye yerleştirilmiş olup bu bina otelde gerçekleştirilen uluslararası organizasyonlarla düğün gibi etkinliklerde konuklarca kullanılacak.

Modern tasarımı ve hızlı kuruluma sahip WC binaları Belek Regnum Carya Otelde önemli bir ihtiyacı karşılayacak. Tuvalet ünitelerinde lüks konseptte klozet ünite ve aksesuarlar kullanıldı. Karmod uzmanlığıyla otel kullanımına özel tasarlanan WC ünitelerinin üretimi prefabrik yapı modeliyle modern tesislerde gerçekleştirildi. Demonte özelikte tek araçla Belek’e sevk edilen iki ayrı bina yine Karmod profesyonelleriyle dört günde kurulum yapıldı. Bina kurulumu sonrası özel yalıtımlı prefabrik duvarları üzerine mineral sıva uygulaması gerçekleştirildi. WC binasının çatısı tek yöne eğimli tasarlanarak yağmur damlalarının arka kısımda toplanması sağlandı. Binaların ön kısmına tasarımı bütünleyen ters yöne parapet uygulaması yapıldı. Yapı içerisine girişte üç ayrı el yıkama üniteleriyle ayna gibi aksesuarlar yer alıyor. Lavabo salonundan üç ayrı tuvalet kabinine geçiş sağlanıyor.

Açık hava etkinliklerinde tuvalet sorununa estetik çözüm

Karmod prefabrik WC tercihiyle Belek Regnum Carya Otelin açık etkinlik alanlarına pratik ve estetik tuvalet çözümü getirildi. WC yapılarıyla uluslararası standartlardaki önemli golf sahalarından Carya Golf Club sahasının da tuvalet bina sorunu çözümlenmiş oldu.

Regnum Carya G-20 cirvesine ev sahipliği yaptı

Öztürk Grup bünyesinde 1980’li yılların başından beri faaliyet gösteren Regnum Carya oteli Fikret Öztürk tarafından kurulmuştur. Regnum Carya, dünyanın önemli buluşmalarından 2015 yılında Türkiye’de gerçekleştirilen G-20 Dünya Liderler Zirvesine ev sahipliği yaptı. Uluslararası golf turizmi işletmeciliğinin önemli aktörü olarak uzun yıllar hizmet veren Öztürk Şirketler Grubu, tecrübe ve birikimini Regnum Carya'yı açarak otel işletmeciliğine yönlendirmiştir.

Otelin iç mimari tasarımı yurtiçi ve yurtdışı projeleriyle ünlü Arketipo mimarlık ofisince tasarlanmış olup Mert Yanpal’ın yorumuyla uygulamaya geçirilmiştir.

Regnum Carya, farklı kültürlerden, her yaştan misafirlerimiz için yarattığımız huzurlu ve keyifli ortamlarda lüksü; zarafet, sadelik ve doğa ile birleştirip sunarak, beklentileri aşan bir hizmet yaklaşımı ile misafirlerimizin hayatlarında unutulmaz izler bırakmayı kendine misyon olarak belirlemiş.

Regnum Carya’da Konaklama

Regnum Carya otelinde ikisi ana binada diğeri villa konseptinde olmak üzere üç ayrı seride 13 farklı kategoride konaklama hizmeti sunuluyor. Ana binadaki odalarda ‘Jade’ serisinde 6 farklı oda yerleşimi bulunuyor. Yine aynı binada ‘Pearl Rooms’ kategorisinde 3 ayrı oda konsepti yer alıyor. Villalarda ise Sapphıre Villa, Emerald Villa, Tiara Villa, Crown Villa marka adlarıyla 6 ila 12 kişilik aile ve guruplara konaklama hizmeti sunuluyor.

Projelerimiz

İşimiz Bu

Dünyanın bir ucundan diğer ucuna kadar, müşterilerimizin dünyanın yeni teknolojisi ile üretilen hazır yapı sektörüne ulaşmalarını sağlıyoruz. Proje üretim ağı takibince sizler için değer katan teknoloji ve yenilik, esnek ticari modeller ve akıllı tedarik zinciri çözümleri aracılığıyla güvenilirliği garanti ediyoruz.

Keşfet

Büyük Projelerimiz